برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

محمدی در گفتگو با مهر:نباید از کشتی انتظار قهرمانی داشته باشیم/ بهترین‌ها انتخاب می‌شوند

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: با امکاناتی که فدراسیون کشتی در اختیار دارد نمی توان از کشتی انتظار قهرمانی در رقابت‌های مختلف جهانی را داشت.

غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: یکی از مشکلاتی که کشتی‌ از آن ضربه می‌خورد امکاناتی است که در اختیار فدراسیون قرار می گیرد. مسئولان ورزش اگر می‌خواهند کشتی همیشه جزو مدعیان درجه یک دنیا باشد باید امکانات جهانی را برای این رشته در نظر بگیرند.

وی اظهار داشت: فدراسیون کشتی شش تیم ملی را زیر نظر دارد و مطمئنا اگر انتظار داریم کشتی در تمامی رده‌های سنی افتخارآفرین باشد باید امکانات و بودجه اختصاص یافته با انتظارات‌مان تناسب داشته باشد.

محمدی تاکید کرد: مسلما ابعاد مختلف فنی پنجم شدن تیم جوانان در رقابت‌های جهانی مجارستان و هچنین نتایج تیم نوجوانان در رقابت‌های آسیایی توسط مسئولان فدراسیون بررسی می شود اما فراموش نکنیم که این مشکل باید بصورت ریشه‌ای برطرف شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از بازگشت تیم ملی از رقابت‌های جام زیلکوفسکی و با بررسی دقیق عملکرد چند ماهه کشتی گیران در اردوها و تورنمنت‌های بین المللی که پشت سرگذاشته‌ایم، ترکیب تیم را برای حضور در رقابت‌های جهانی مشخص کرده و بهترین‌ها و شایسته‌ها را انتخاب می کنیم.

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان روزهای 19 تا 23 شهریورماه در شهر مسکو پایتخت روسیه برگزار می شود.


تاریخ: 1389/5/15
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: