برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عذرخواهي رسمي نكونام و شجاعي از اوساسونا؛ جواد نكونام: هر جريمه‌اي را از سوي باشگاه مي‌پذيريم / تا هميشه از پيراهن تيم "اوساسونا" دفاع خواهم كرد

عذرخواهي رسمي نكونام و شجاعي از اوساسونا؛ جواد نكونام: هر جريمه‌اي را از سوي باشگاه مي‌پذيريم / تا هميشه از پيراهن تيم "اوساسونا" دفاع خواهم كرد 8:03:00 pm - 1389/ 5/ 5 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : به نوشته‌ي روزنامه ماركا، مسعود شجاعي و جواد نكونام به دليل تاخير در حضور در تمرينات اوساسونا به طور رسمي عذرخواهي كردند.

 پس از آنكه نكونام و شجاعي 4 روز ديرتر از ساير بازيكنان خود را به ايالت پمپلونا رساندند، اين تاخير با واكنش باشگاه اوساسونا همراه شد و پس از اين اتفاق، اوساسونا اعلام كرد كه دو بازيكن ايراني‌اش را به خاطر اين تاخير مورد "بازخواست" قرار مي‌دهد.

نكونام و شجاعي به دليل اين تاخير مجبور شدند، چهار روز زير نظر مربي بدنساز تيم تمرينات انفرادي را انجام دهند اما امروز روزنامه ماركا نوشت شجاعي و نكونام به طور رسمي از باشگاه به خاطر اين تاخير عذرخواهي كرده‌اند.

به نوشته‌ي اين روزنامه، اين دو بازيكن ايراني از رييس باشگاه، بازيكنان هم‌تيمي‌ و هواداران اوساسونا عذرخواهي كرده‌اند. نكونام و شجاعي گفته‌اند كه تاخيرشان در زمان حضور در تمرين‌هاي اوساسونا به خاطر "سوءتفاهمي" بوده كه بين مدير برنامه‌هايشان و باشگاه رخ داده است.

در نقل قولي كه از زبان اين دو بازيكن منتشر شده آمده است: "فكر مي‌كرديم اجازه داريم كه ديرتر به ساير بازيكنان اضافه شويم. اين يك اشتباه بود و حالا هر جريمه‌اي كه باشگاه در نظر بگيرد را مي‌پذيريم."

رييس باشگاه اوساسونا هم گفت: اين دو بازيكن ايراني نمي‌خواستند فرصت عذرخواهي را از دست بدهند. اين، اشخاص هستند كه به باشگاه اعتبار مي‌دهند. وضعيتي به وجود آمده كه مي‌توان با گفت‌وگو و رابطه دوستانه آن را حل كرد.

نكونام و شجاعي نيز خطاب به آنتونيو كاماچو سرمربي اوساسونا گفتند: مي‌خواهيم از كاماچو به خاطر درك شرايط ويژه و دلگرمي‌اي كه به ما داد تشكر كنيم. كاماچو فرد بسيار خوبي است. اين دو بازيكن همچنين از هواداران باشگاه خواستند كه عذر آن‌ها را بپذيرند.

نكونام در اين باره گفت: مي‌خواهم بگويم كه من با صددرصد توانم براي اوساسونا بازي خواهم كرد. اميدوارم هواداران شرايط من را درك كنند. همه چيز تمام شده است. من دير رسيده‌ام اما به اين جا آمده‌ام و از پيراهن اوساسونا تا هميشه دفاع خواهم كرد.

انتهاي پيام
تاریخ: 1389/5/5
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: