برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

والیبالAVC کاپ آسیا/چی یونگ: در غیاب بازیکنان اصلی خود در مسابقات AVC کاپ شرکت کردیم

ارومیه - خبرگزاری مهر: سرمربی تیم والیبال کره جنوبی گفت: در غیاب چهار بازیکن اصلی خود در مسابقات والیبال AVC کاپ آسیا شرکت کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، "شین چی یونگ" ظهر جمعه در کنفرانس خبری بعد از بازی برابر ژاپن در رقابت‌های والیبال کاپ مردان آسیا افزود: ما برای انجام تحقیقات لازم و همچنین افزایش تجربه بازیکنان جوان تیم، چهار بازیکن اصلی تیم ملی را با خود به ایران نیاوردیم اما نمی‌توان گفت با نیاوردن آنها نتایج تیم ملی والیبال کره جنوبی در این مسابقات تغییر می‌کرد یا نه.

وی با اشاره به اینکه از تماشاگران علاقمند به والیبال در ایران و کره جنوبی معذرت می‌خواهم، بیان داشت: نتوانستیم نمایش قابل قبولی از خود ارائه کنیم و به نتیجه مطلوبی دست یابیم.

یونگ با اشاره به اینکه تمامی تیم‌های حاضر در مسابقات AVC کاپ آسیا از نظر آمادگی، تجربه و بازیکن حرفه‌ای در یک سطح قرار دارند، اظهار داشت: نمی‌توان گفت گروه "الف" یا "ب" در این رقابت‌ها قویتر بود، چرا که تمامی تیم‌های آسیا در یک سطح هستند اما تیم‌هایی که به مراحل بدتر راه یافتند قطعا بازی‌های خوبی ارائه دادند.

کاپیتان تیم ملی والیبال کره جنوبی نیز که در این کنفرانس خبری شرکت داشت در پاسخ به اینکه "چه زمانی قصد بازنشستگی در مسابقات ملی را دارید؟"، گفت: تا زمانی که در تیم‌های ملی به من نیاز باشد قطعا برای آن بازی خواهم کرد.


تاریخ: 1389/5/15
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: