برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

والیبالAVC کاپ آسیا/نوری یاکی: کسب تجربه مهمترین هدف تیم ژاپن از حضور در مسابقات کاپ آسیا بود

ارومیه - خبرگزاری مهر: سرمربی تیم والیبال ژاپن اصلی ترین هدف این تیم از حضور در مسابقات والیبال ACV کاپ را کسب تجربه و رویارویی با تیم‌های مطرح آسیایی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، "ساکو نوری یاکی" ظهر جمعه در کنفرانس خبری بعد از بازی برابر کره جنوبی با بیان این مطلب افزود: ما جوانان ژاپنی را برای کسب تجربه در مقابل تیم‌های بین‌المللی و خوب آسیا به ارومیه آوردیم.

وی با اشاره به اینکه تیم ملی فعلی ژاپن که در مسابقات AVC کاپ شرکت کرد برای کسب تجربه به ارومیه آمده بود، بیان داشت: از جمع نفرات حاضر تنها "فوروتا" سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته و احتمالا فقط او به تیم اصلی ژاپن دعوت خواهد شد.

سرمربی تیم ملی ژاپن خاطر نشان کرد: ترجیح دادیم با تیم ملی "ب" خود در این دوره از مسابقات AVC کاپ شرکت کنیم تا بازیکنان جوان این تیم با کسب تجربه‌های بیشتر آماده مسابقات آینده شوند.

نوری یاکی در پاسخ به اینکه "آیا مردم ژاپن از مسئولان این کشور به علت کسب نتایج نامطلوب در این دوره از رقابت‌های AVC‌ کاپ دلگیر خواهند شد یا خیر؟"، گفت: مردم ما می‌دانند که نمی‌توانیم برای هر تورنمنتی بازیکنان اصلی خود را اعزام کنیم و لازم است بازیکنان کم تجربه را در برخی از تورنمنت‌ها شرکت دهیم چرا که در این دوره از رقابت‌ها ما نیز از بازیکنان خاصی بهره گرفتیم تا آنها با کسب تجارب بیشتر بتوانند در مسابقات آینده تیم ملی اصلی حضور داشته باشند.

وی در پایان همچنین با بیان اینکه من در گوانگجو سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن نیستم، ادامه داد: سرمربی تیم ملی اصلی فرد دیگری با افکار خاص مربوط به خود است. من تنها چند تن از بازیکنان فعلی تیم ملی "ب" را به او معرفی خواهم کرد تا در مسابقات گوانگجو برای تیم ملی بازی کنند.


تاریخ: 1389/5/15
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: