برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

"اوسال" در آستانه اخراج از پرسپوليس قرار گرفت

بر اساس يکي از بندهاي قرارداد هروه اوسال، اين بازيکن بورکينافاسويي در آستانه اخراج از تيم فوتبال پرسپوليس قرار گرفت.

با توجه به اينکه قرارداد هروه اوسال در آخرين ساعات فصل نقل و انتقالات ثبت شد، بندي در قرارداد وي گنجانده شد مبني بر اينکه اعتبار و ادامه قرارداد وي منوط به موفقيت در کليه آزمون‌هاي تست پزشکي و احراز سلامت وي خواهد بود، در غير اينصورت قرارداد اين بازيکن از سوي باشگاه به صورت يکطرفه، فسخ مي‌شود.

در همين راستا و با توجه به اينکه بر اساس نتايج اوليه تست پزشکي، اوسال مشکوک به هپاتيت B است، اين بازيکن بورکينافاسويي بر اساس مفاد قراردادش در آستانه اخراج از باشگاه پرسپوليس قرار گرفت.

 

کاشاني: منافع باشگاه به طور کامل لحاظ مي‌شود

سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره احتمال فسخ قرارداد و اخراج اوسال از پرسپوليس به دليل مشکوک بودن وي به بيماري هپاتيت B، به سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، گفت:" با توجه به اينکه آقاي اوسال در روز قبل از پايان فصل نقل و انتقالات به جمع ما اضافه شد، در قرارداد ايشان بندي را اضافه کرديم که اعتبار قراردادش با باشگاه، پس از مشخص شدن تست پزشکي‌اش خواهد بود. بهرحال باشگاه با توجه به تجربه‌هاي قبلي، اين مساله را حق خود مي‌دانست که با موافقت اين بازيکن، اين بند به قراردادش اضافه شد."

کاشاني افزود:" نتايج اوليه آزمايش فدراسيون پزشکي گوياي اين مساله است که اين بازيکن مشکوک به هپاتيت B است. بر اين اساس اگر در تست‌هاي پزشکي تکميلي، اين مساله محرز شود، بر اساس قرارداد منعقد شده، قرارداد وي به صورت يکطرفه فسخ خواهد شد. همچنين در صورت فسخ قرارداد، اوسال ملزم به استرداد کليه وجوهي است که مبتني بر قرارداد مذکور، از باشگاه دريافت کرده است."

کاشاني تاکيد کرد:" در بند الحاقي در قرارداد آقاي اوسال، اضافه شده است که علاوه بر حق فسخ قرارداد به صورت يکطرفه، باشگاه حق دارد براي تامين منافع خود اقدامات ديگري نيز انجام دهد. با اين حال ما منتظر نتايج تست نهايي مي‌مانيم تا پس از آن بر اساس قرارداد، عمل کنيم."

 

دايي: اوسال تا اطلاع ثانوي حق حضور در تمرينات را ندارد

علي دايي، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره وضعيت هروه اوسال، به سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، گفت:" اوسال بازيکني است که در روز آخر به تيم اضافه شده است و به همين دليل طرفين، توافق کردند در صورت بي نقص بودن تست پزشکي، اين بازيکن به جمع ما ملحق شود و در غير اينصورت، قراردادش لغو شود."

دايي افزود:" متاسفانه گويا نتايج تست اوليه پزشکي ايشان نشان‌دهنده ابتلاي وي به بيماري هپاتيت B است. براي همين ما از وي خواستيم تا مشخص شدن نتايج تست پزشکي تکميلي، از حضور در تمرينات خودداري کند."
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: