برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آشوبی در گفتگو با مهر:می‌توانستیم ذوب آهن را شکست دهیم/ بازی به بازی بهتر می‌شویم

هافبک تیم فوتبال استقلال ضمن ابراز رضایت از نتیجه بدست آمده در بازی مقابل ذوب‌آهن گفت: اگر کمی دقت می‌کردیم، می توانستیم برنده بازی باشیم.

فرزاد آشوبی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تساوی استقلال مقابل ذوب‌آهن در اصفهان گفت: در مجموع بازی خوبی انجام دادیم و نتیجه بازی رو به جلو و هجومی خود را گرفتیم. هرچند اگر کمی دقت می‌کردیم، می توانستیم از گل خود محافظت کرده و با سه امتیاز کامل زمین بازی را ترک کنیم.

وی افزود: با این حال نتیجه مساوی نیز خیلی بد به نظر نمی رسد و با توجه به بازی خوبی که شاگردان ابراهیم زاده انجام دادند، یک امتیاز نیز راضی کننده بود.

هافبک تیم فوتبال استقلال در ادامه ضمن اشاره به جذابیت بالای این بازی اظهار داشت: دو تیم به دور از هرگونه حاشیه‌ای فقط به دنبال فوتبال بودند و همین مسئله باعث بالارفتن جذابیت بازی شد. قطعا هفته به هفته وضعیت بازیکنان استقلال از نظر هماهنگی و رسیدن به فرم بدنی ایده‌آل بهتر می شود و هواداران شاهد بازی‌های با برنامه‌ای خواهند بود.

آشوبی شرایط بدنی خود را مطلوب توصیف کرد و گفت: بازیکن کوچک و بی تجربه‌ای نیستم که نتوانم بهترین بازی‌هایم را برای استقلال انجام دهم. یک بازیکن برای اینکه بتواند تمام توانایی‌هایش را در زمین به نمایش بگذارد، احتیاج به پیش زمینه‌هایی دارد که یکی از این پیش زمینه‌ها، هماهنگی با سایر نفرات است.

این بازیکن ادامه داد: با توجه به تجربه‌ای که دارم با رسیدن به هماهنگی بیشتر در هفته‌های آتی و رسیدن به درک متقابل از دیگر بازیکنان، می توانم تمام توانایی‌هایم را به نمایش بگذارم.

در دقایق ابتدایی بازی هواداران ذوب‌آهن که از نیامدن آشوبی به تیم‌شان ناراضی بودند، شعارهایی علیه این بازیکن سردادند. فرزاد آشوبی در این مورد تصریح کرد: شعارها که خیلی جزئی بود و مشکل خاصی بوجود نیاورد. به هر حال به هواداران ذوب‌آهن حق می دهم چراکه از انجام نشدن این انتقال ناراحت بودند. با این حال از مسئولان باشگاه ذوب‌آهن تشکر می کنم که با حضور آنها جو خوبی بر ورزشگاه حاکم شد.

هافبک ملی پوش استقلال که مانند سایر ملی‌پوشان از اظهارات سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال ناراضی و گله‌مند به نظر می‌رسید، در این مورد گفت: آقای ترابیان با این حرف‌ها پا را فراتر از حد و حدودشان گذاشتند. بحث خانوادگی افراد به هیچ‌کس ارتباط ندارد و موضوعی کاملا شخصی است.

وی افزود: ایشان در هر پست و مقامی که باشند نباید چنین حرفی را به زبان می‌آوردند. برای همین امیدوارم پیش وجدان خودشان راضی باشند.

آشوبی با اشاره به اینکه حتی عذرخواهی هم کاری را درست نمی‌کند، تصریح کرد: به نظرتان درست است هرکس هر حرفی را که دلش می خواهد، بزند و سپس عذرخواهی کند؟ ایشان مسئول هستند و هر حرفی را که مطرح می کنند باید با فکر باشد و اگر منطقی بود به زبان بیاورند.

این بازیکن ادامه داد: فکر می کنم تنها راهش این است که آقای ترابیان به خاطر این توهین رسما در همان رسانه‌ای که آن حرف را مطرح کردند، از بازیکنان عذرخواهی کنند.

هافبک تیم فوتبال استقلال که برای بازی مقابل ارمنستان هم به تیم ملی دعوت شده است، در رابطه با برگزاری این مسابقه آن هم در حالی که دیدارهای لیگ در جریان است، گفت: این بازی از قبل هماهنگ شده بوده و اتفاق جدیدی قرار نیست رخ بدهد. اگر بتوانیم کمی حرفه‌ای تر فکر کنیم به این نتیجه می رسیم که انجام بازی هر چهار روز یا سه روز یکبار، هیچ فشاری به بازیکن نمی آورد.


تاریخ: 1389/5/15
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: