برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عصبانيت وحيد طالب‌لو از نيمکت نشيني

وقتي وحيد طالب‌لو تصميم گرفت قراردادش را براي فصل جديد با استقلال تمديد کند، قابل پيش بيني بود که اختلافات او با محمد محمدي ادامه داشته باشد و حالا کادر فني استقلال چاره‌اي جز اين ندارد که در درون دروازه از سيستم چرخشي استفاده کند.

با شروع ليگ طالب لو انتخاب اول پرويز مظلومي بود. اين دروازه‌بان در بازي اول دو گل از شهرداري تبريز خورد و در بازي دوم هم يک اشتباه عجيب داشت تا سرمربي استقلال بلافاصله تصميم خود را در فيکس بازي کردن طالب‌لو عوض کرده و اينبار نوبت را به محمدي بدهد. محمدي در بازي روي پنج شنبه در مقابل ذوب‌آهن درون دروازه قرار گرفت و چند عکس‌العمل جالب توجه هم داشت. به نظر مي‌رسد او فعلا در بازي‌هاي آينده گلر ثابت استقلال باشد مگر اينکه مثل طالب‌لو اشتباه کند تا دوباره نيمکت‌نشين شود.

محمدي در شرايطي مقابل ذوب‌آهن درون دروازه قرار گرفت که اخم‌هاي طالب‌لو روي نيمکت استقلال در نوع خود جالب توجه بود. شايد اين دو دروازه‌بان در مصاحبه‌هاي خود و براي جلوگيري از حاشيه‌ها خيلي راحت بگويند که با نيمکت‌نشيني کنار مي‌آيند ولي چهره‌ هرکدام از آنها زماني که روي نيمکت مي‌نشينند در نوع خود نشان دهنده عصبانيت آنهاست. روز پنج‌شنبه طالب‌لو روي نيمکت نشست و البته اين نيمکت نشيني تلخ‌تر از نيمکت‌نشيني‌هاي گذشته اين دروازه بان بود چرا که او مقابل فولاد نمايش ضعيفي داشت و حتي باعث خشم هواداران استقلال شد.

وقتي سوت پايان بازي به صدا درآمد، طالب‌لو در حالي که قصد رفتن به رختکن را داشت ناگهان باسئوال يکي از خبرنگاران حاضر در ورزشگاه فولادشهر روبه‌رو شد. اين خبرنگار با ميکروفن خيلي سريع به سمت طالب‌لو آمد و از او در مورد نيمکت‌نشيني‌اش سئوال کرد. دروازه‌بان استقلال که عصباني بود با لحن خاصي جواب داد: «من در اين مورد هيچ حرف خاصي ندارم. اگر مي‌خواهيد بدانيد چرا نيمکت‌نشين شده‌ام برويد از کادر فني سئوال کنيد. » طالب لو همچنين در پاسخ به اين سئوال که فکر نمي‌کني به خاطر اشتباه بازي قبلي به نيمکت منتقل شدي تاکيد کرد: «من هيچ حرفي در مورد بازي قبلي ندارم. اصلا دوست ندارم در مورد اين مسائل صحبت کنم.»

 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: