برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سعيدلو: تيم ملي بايد در جام ملتهاي آسيا قهرمان شود

رييس سازمان تربيت بدني تاكيد كرد: انتظار سازمان تربيت‌بدني از تيم ملي فوتبال، قهرماني در جام ملت‌هاي آسياست.

علي سعيدلو در حاشيه‌ي رقابت‌هاي قهرماني جهان اسكي روي چمن در ديزين در گفتگو با ايسنا در پاسخ به اين پرسش كه سازمان تربيت بدني چه انتظاري از تيم ملي فوتبال در جام ملت‌هاي آسيا دارد، اظهار كرد: انتظار ما قهرماني است. ما مردم و جوانان توانمندي داريم. سازمان تربيت بدني و فدراسيون براي فوتبال وقت مي‌گذارند. پول هم كه هست وقت هم كه مي‌گذاريم بنابراين انتظار نتايج خوب داريم.

وي در رابطه با خبرهاي منتشرشده مبني بر اينكه شما به قطبي و فدراسيون فوتبال اولتيماتوم داده‌ايد، خاطرنشان كرد: من فقط به قطبي اولتيماتوم نداده‌ام بلكه به همه اولتيماتوم مي‌دهم. كساني كه مسوليت مي‌پذيرند بايد در حيطه كاري خود بروند. قطبي در جلسه هيات رييسه فدراسيون فوتبال نبود.

وي در پاسخ به اين پرسش كه شما جلسات زيادي را با هيات رييسه فدراسيون فوتبال داريد آيا اين مسئله دليل علاقه شما به فوتبال است، تصريح كرد: دليلي ندارد كه با هيات رييسه جلسه نگذارم ما با همه فدراسيون‌ها جلسه مي‌گذاريم. در جلسه هيات رييسه فدراسيون فوتبال برنامه‌ها ارائه شد در اين جلسه درباره تيم بانوان اعزامي به المپيك سنگاپور ديدارهاي تداركاتي تيم ملي فوتبال، رقابت‌هاي قهرماني آسيا، جام ملت‌ها و جام جهاني تبادل نظر شد. من اشراف بيشتري به محيط كار در ورزش دارم. اين جلسه دو، سه ساعت طول كشيد. من فدراسيون‌ها را به حال خود رها نمي‌كنم و مدام از آنها گزارش كار مي‌گيرم و كارهايي را كه در فواصل بين جلسات انجام دادند پيگيري مي‌كنم. تيم ما با جديت كار مي‌كند. با قطبي هم جلسه خواهيم گذاشت. البته جلسه با بازيكنان و سرمربي تيم ملي به عهده فدرسيون است چرا كه خودشان به كار اشراف دارند. در فدراسيون فوتبال آرامش كافي وجود دارد. در نشست هيات رييسه هم همه اعضا حضور داشتند و جلسه با نشاط برگزار شد. هيچ مشكل اعتباري هم در فوتبال وجود ندارد.

سعيدلو در پاسخ به اينکه كه آيا شما حبيب كاشاني را به عضويت در هيات رييسه فدراسيون معرفي كرده‌ايد؟ اظهار كرد: گنجعلي خاني مشكل دوشغله بودن داشت و خودش استعفا داده بود. من از مسوولان فدراسيون سوال كردم كه چرا اعضاي هيات رييسه به طور كامل در جلسه حضور ندارند. مسولان فدراسيون هم طبق قانون يك فرد ديگر را به هيات رييسه اضافه كردند. من از آنها خواستم كه يكي از مديران باشگاه‌هاي ليگ برتري را به اعضاي هيات رييسه اضافه كنند چرا كه سهم مديران باشگاه‌ها در فوتبال زياد است. پس از جمع بندي كاشاني به هيات رييسه اضافه شد.

رييس سازمان تربيت بدني در پاسخ به سوال ديگري مبني بر اينكه شنيده مي‌شود قرار است پس از حضور كاشاني در هيات رييسه فدراسيون فوتبال وي به عنوان رييس فدراسيون انتخاب شود، تصريح كرد: شايعه است. كاشاني در پرسپوليس كارش را انجام مي‌دهد.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: