برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هروه اوسال در آستانه اخراج از پرسپوليس قرار گرفت

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، با توجه به اينكه قرارداد هروه اوسال در آخرين ساعات فصل نقل و انتقالات ثبت شد، بندي در قرارداد وي گنجانده شد مبني بر اينكه اعتبار و ادامه قرارداد وي منوط به موفقيت در كليه آزمون‌هاي تست پزشكي و احراز سلامت وي خواهد بود، در غير اينصورت قرارداد اين بازيكن از سوي باشگاه به صورت يكطرفه، فسخ مي‌شود.

در همين راستا و با توجه به اينكه بر اساس نتايج اوليه تست پزشكي، اوسال مشكوك به هپاتيت B است، اين بازيكن بوركينافاسويي بر اساس مفاد قراردادش در آستانه اخراج از باشگاه پرسپوليس قرار گرفت.

*كاشاني: منافع باشگاه به طور كامل لحاظ مي‌شود

سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره احتمال فسخ قرارداد و اخراج اوسال از پرسپوليس به دليل مشكوك بودن وي به بيماري هپاتيت B گفت: با توجه به اينكه اوسال در روز قبل از پايان فصل نقل و انتقالات به جمع ما اضافه شد، در قرارداد ايشان بندي را اضافه كرديم كه اعتبار قراردادش با باشگاه، پس از مشخص شدن تست پزشكي‌اش خواهد بود. به هرحال باشگاه با توجه به تجربه‌هاي قبلي، اين مسئله را حق خود مي‌دانست كه با موافقت اين بازيكن، اين بند به قراردادش اضافه شد.

كاشاني افزود: نتايج اوليه آزمايش فدراسيون پزشكي گوياي اين مسئله است كه اين بازيكن مشكوك به هپاتيت B است. بر اين اساس اگر در تست‌هاي پزشكي تكميلي، اين مسئله محرز شود، بر اساس قرارداد منعقده، قرارداد وي به صورت يكطرفه فسخ خواهد شد. همچنين در صورت فسخ قرارداد، اوسال ملزم به استرداد كليه وجوهي است كه مبتني بر قرارداد مذكور، از باشگاه دريافت كرده است.

كاشاني تاكيد كرد: در بند الحاقي در قرارداد اوسال، اضافه شده است كه علاوه بر حق فسخ قرارداد به صورت يكطرفه، باشگاه حق دارد براي تامين منافع خود اقدامات ديگري نيز انجام دهد. با اين حال ما منتظر نتايج تست نهايي مي‌مانيم تا پس از آن بر اساس قرارداد، عمل كنيم.

*دايي: اوسال تا اطلاع ثانوي حق حضور در تمرينات را ندارد

علي دايي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره وضعيت هروه اوسال گفت: اوسال بازيكني است كه در روز آخر به تيم اضافه شده است و به همين دليل طرفين، توافق كردند در صورت بي نقص بودن تست پزشكي، اين بازيكن به جمع ما ملحق شود و در غير اينصورت، قراردادش لغو شود.

دايي افزود: متاسفانه گويا نتايج تست اوليه پزشكي ايشان نشان‌دهنده ابتلاي وي به بيماري هپاتيت B است. براي همين ما از وي خواستيم تا مشخص شدن نتايج تست پزشكي تكميلي، از حضور در تمرينات خودداري كند.
تاریخ: 1389/5/15
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: