برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

روي هر بازيكني دست مي‌گذاريم، قيمتش دو برابر مي‌شود

روي هر بازيكني دست مي‌گذاريم، قيمتش دو برابر مي‌شود 8:36:00 pm - 1389/ 5/ 5 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : با توجه به جدايي احتمالي فرناندو تورس از ليورپول، سرمربي منچسترسيتي قصد دارد اين مهاحم را به تيمش بياورد تا فهرست ستاره‌هاي تازه وارد اين تيم کامل شود.

 روبرتو مانچيني اعلام کرد که باشگاه منچسترسيتي آماده است تا به زودي پيشنهادي به مبلغ 70 ميليون يورو براي به خدمت گرفتن تورس ارائه دهد.

مانچيني همچنين اعلام کرد، منچسترسيتي قصد دارد در صورت عدم توافق با ليورپول ژکو يا بالوتلي را براي فصل آينده به ليگ جزيره بياورد.

تيم منچسترسيتي که در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبي داشته و بازيکناني مانند بوآتنگ، داويد سيلوا، يحيي توره و الکساندر کولاروف را به خدمت گرفته است، قصد دارد يک مهاجم ديگر را به تيمش اضافه کند تا فصل آينده در رقابت با تيم هايي مانند منچسترييونايتد، آرسنال و چلسي حرف هايي براي گفتن داشته باشد.

مانچيني درباره فرناندو تورس گفت: او يکي از بهترين مهاجمان دنياست و با توجه به اين که سه سال در ليگ برتر بازي کرده است، به خوبي با شرايط حضور در اين رقابت ها آشناست. اما انتقال او به منچسترسيتي در درجه اول به علاقه خود اين بازيکن و سپس به قيمت تعيين شده توسط بباشگاهش بستگي دارد.

سرمربي منچسترسيتي همچنين از علاقه باشگاه براي به خدمت گرفتن ديويد جيمز دروازه بان تيم ملي انگليس خبر داد و گفت: خبر پيشنهاد ما به جيمز صحت دارد، اما متاسفانه روي هر بازيکني دست مي گذاريم، قيمتش دوبرابر مي شود.بنابراين تنها در صورتي اين دورازه بان را به خدمت خواهيم گرفت که رقم قرارداد او منطقي و قابل قبول باشد.

مانچيني درباره‌ي غيبت و تاخير روبينيو گفت: نمي دانم چرا او به انگليس برنگشته است. ما اکنون 30 بازيکن داريم، اما بايد فصل را با 25 بازيکن آغاز کنيم. زيرا براي هر بازي مي توانيم اين تعداد بازيکن با خود ببريم. فکر مي کنم به سود بازيکنان اضافي و حتي به سود خود ماست که اين بازيکنان باشگاه را ترک کنند چراکه حضور در تيم و بازي نکردن براي هيچ کس خوشايند نيست.
تاریخ: 1389/5/5
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: