برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم استيل آذين پس از تساوي مقابل نفت تهران: / سعي مي‌كنيم بازي به بازي بهتر شويم

سرمربي تيم «استيل آذين» پس از تساوي مقابل نفت تهران، نتيجه بازي را عادلانه دانست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تومباكوويچ در نشست خبري پس از بازي در جمع خبرنگاران گفت: هر بازي شرايط خاص خود را دارد و خاصيت فوتبال اين است كه نمي‌توان نتيجه‌ي آن را پيش‌بيني كرد. تمام تيم‌ها با انگيزه‌ي خاص خود وارد ميدان مي‌شوند، بازي در زمين خودي اين ريسك را دارد كه ممكن است نتيجه شكست باشد.

وي درباره كيفيت بازي تيم‌اش ادامه داد: در برخي از لحظات نيمه دوم، بازي بهتري نسبت به ديدار گذشته مقابل پاس انجام داديم و بازي پيش برديم اما اين بار نشد. اين مسائل در فوتبال رخ مي‌دهد، به نظرم من نتيجه تا حدي عادلانه بود. تيم نفت انگيزه زيادي داشت، گل زود هنگام زيبايي هم به ثمر رساند، طبيعي بود بعد از به ثمر رساندن اين گل بسته بازي كرد تا نتيجه را حفظ كند همين مسئله كار را براي ما سخت‌تر كرد.

سرمربي استيل آذين اذعان داشت:تلاش مي‌كنيم به روند خوب خود ادامه دهيم و بازي به بازي بهتر شويم.

وي درباره حضور علي كريمي در خط دفاع گفت: هفته‌ي پيش هم گفتم كه در اين پست مشكل داريم و مجبوريم از اين بازيكن استفاده كنيم. فعلا كار ديگري نمي‌توانيم انجام دهيم اما حتما بايد در آينده يك مدافع خوب به تيم اضافه كنيم.

سرمربي استيل آذين در پاسخ به اين سوال خبرنگار كه آيا استفاده از علي كريمي كه در ايران به جادوگر معروف است، باعث نمي‌شود استيل آذين و حتي تيم ملي يك بازيكن خوب را از دست بدهد، گفت: من بهتر از شما او را مي‌شناسم، بازي‌هاي او را در اروپا ديدم و مي‌دانم چه بازيكن باكيفيتي است. اما من هميشه سعي مي‌كنم تصميمي بگيرم كه بهترين نتيجه را براي تيم به دنبال داشته باشد. با شرايطي كه داريم هيچ بازيكني بهتر از كريمي نمي‌توانست در اين پست بازي كند. كريمي بيشتر از هر كس ديگري با اين وضعيت متحمل فشار مي‌شود اما شرايط را تحمل كرده و به خوبي وظايفش را انجام مي‌دهد، البته تا حدي ناهماهنگي وجود داشت كه آن هم طبيعي است زيرا تنها دو جلسه در كنار ساير بازيكنان خط دفاعي به ميدان رفته است.

وي درباره تعويض‌هايش گفت: بايد در خط هافبك تعويض انجام مي‌داديم و يك هافبك خلاق را به ميدان مي‌آورديم.

سرمربي استيل آذين همچنين درباره استفاده از معدنچي و نيمكت‌نشيني اكبرپور گفت: از سيستم گردشي استفاده نمي‌كنيم تنها دليل تغيير در خط حمله، آسيب ديدگي اكبرپور در ديدار گذشته بود. معدنچي هم كه تازه به تمرين بازگشته بود عملكرد خوبي در تمرين از خود نشان داد و از او استفاده كرديم تنها تفاوت اين دو بازي در همين مسئله بود.

انتهاي پيام

كد خبر: 8905-08678
تاریخ: 1389/5/15
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: