برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاپيتان تيم ملي واليبال ايران: / قطعا بازي فينال ما با تيم واليبال چين خواهد بود / با حمايت تماشاگران قهرمان خواهيم شد

كاپيتان تيم ملي واليبال ايران گفت: هميشه مقابل تيم ملي هند مشكل داشتيم.

عليرضا نادي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،پس از بازي تيم واليبال ايران با هند در رقابت‌هاي واليبال AVC كاپ آسيا كه به برتري تيم ملي ايران انجاميد، با بيان اين مطلب افزود:‌ هند همواره تيم خوبي بوده است و در هر شرايطي عملكرد مناسبي دارد و امروز نيز در مقابل ما بازي خوبي انجام دادند و ما با آن‌ها به مشكل برخورده بوديم و اين امر طي سال‌هاي گذشته كه ما با آن‌ها ديدار كرده‌ايم نيز وجود داشته است.

وي تصريح كرد: امروز بازي سختي داشتيم و فكر نمي‌كرديم بازي اين‌چنين مشكلي پيشرو داشته باشيم؛ اما هندي‌ها دوباره مزد سختي‌كوشي خود را گرفتند و توانستند دو گيم را از ما پيروز شوند.

وي با اشاره به اينكه اگر تيم ملي هند از يك پشت خط‌زن خوب برخوردار بود مي‌توانست رتبه خوبي در مسابقات AVC كاپ آسيا به دست آورد، اظهار كرد:‌ اينكه گفته مي‌شود پاسور آنها عملكرد خوبي ندارد به نظر من درست نيست و او امروز بازي خوبي از خود ارائه داد و توانست مهاجمان خود را به خوبي تغذيه كند.

وي ادامه داد: براي قهرماني فاكتورهاي زيادي لازم است ولي هند عليرغم اينكه تيم سخت‌كوشي است؛ اما فعلا كاملا حرفه‌اي نشده و نمي‌تواند به اين مهم فكر كند.

كاپيتان تيم ملي واليبال ايران با بيان اينكه قطعا بازي فينال ما با تيم ملي واليبال چين خواهد بود، عنوان كرد: تجربه‌ي بازي با تيم ملي چين به ما كمك كرده است تا شناخت كامل و خوبي از اين تيم داشته باشيم كه انشاءالله با حمايت تماشاگران خوبمان اين بازي را برده و قهرمان خواهيم شد.

نادي در ادامه و در پاسخ به اينكه آيا همچنان معتقديد كه بازيكنان تيم‌ها به علت سقف بلند سالن الغدير اروميه در زدن سرويس‌هاي پرشي مشكل دارند،‌گفت: تيم ملي واليبال چين از دو بازيكن خوب در زدن سرويس‌هاي پرشي بهره مي‌گيرد كه آن‌ها نيز در اين امر مشكل دارند و بنابراين مي‌توان گفت تمامي تيم‌هاي حاضر در اين دوره از مسابقات نمي‌توانند به خوبي از سرويس‌هاي پرشي به علت بلندي سقف سالن و گم كردن توپ در هوا استفاده كنند.

انتهاي پيام

كد خبر: 8905-08683
تاریخ: 1389/5/15
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: