برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دومين برد پرسپوليس در ورزشگاه خالي

تيم فوتبال پرسپوليس با نتيجه 2 بر يک برابر سايپا به برتري رسيد و دومين پيروزي اين فصل خود را در ورزشگاه خالي از تماشاگر کسب کرد.

ديدار اين دو تيم از ساعت 19:30 در ورزشگاه خالي از تماشاگر آزادي برگزار شد.پرسپوليس با حکم کميته انضباطي در اين ديدار از داشتن تماشاگر محروم بود.

امير حسين فشنگچي در دقيقه 14 و غلامرضا رضايي در دقيقه 48 براي پرسپوليس گلزني کردند و امين منوچهري در دقيقه 64 گل سايپا را به ثمر رساند. به اين ترتيب پرسپوليس 2 بر يک به برتري رسيد تا دايي دومين برد خود را با پرسپوليس در اين فصل کسب کند.

هدايت ممبيني داور مسابقه به حميد علي عسگر و تياگو فراگو از پرسپوليس و ابراهيم صادقي و مرتضي ابراهيمي از سايپا کارت زرد نشان داد.

ترکيب پرسپوليس:

عليرضا حقيقي، سپهر حيدري، عليرضا نورمحمدي، حميدرضا علي عسگر، عليرضا محمد، مازيار زارع، محمد نوري، مهدي شيري( از دقيقه 70 تياگو فراگو)، امير حسين فشنگچي( از دقيقه 68 مجتبي زارع)، غلامرضا رضايي و هادي نوروزي( از دقيقه 87 حسين بادامکي)
سرمربي: علي دايي

ترکيب سايپا:

وحيد شيخ ويسي، جواد آشتياني( از دقيقه 64 علي حقدوست)، ابراهيم صادقي، جابر انصاري، مرتضي ابراهيمي، سعيد قزلک‌چي، تقي زينالي، سعيد يوسف‌زاده، مهدي خيري( از دقيقه 78 عليرضا لطيفي)، سيد امين منوچهري، کريم انصاري فرد( از دقيقه 75 عباس محمد رضايي)
سرمربي: محمد مايلي‌کهن
 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: