برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مایلی کهن:فوتبال ما همه چیز را از بحرین یاد می گیرد / فوتبال ناپاک نیست؛ آدمها ناپاکند

سرمربی تیم فوتبال سایپا با انتقاد از اظهاراتی که درباره فوتبال ناپاک مطرح می‌شود گفت: فوتبال به هیچ عنوان ناپاک نیست. متاسفم برای آقای شریفی که اعلام می کنند فوتبال ما ناپاک است. ذات فوتبال پاک است و این آدم‌های حاضر در فوتبال هستند که ناپاکند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مایلی کهن امروز جمعه پس از باخت 2 بر یک تیمش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس با تبریک روز خبرنگار و با انتقاد از عدم حضور تماشاگران در این مسابقه گفت: حضور تماشاگران می توانست فضای مسابقه را پرشورتر کند و نبود آنها به ضرر سایپا تمام شد.

وی با بیان اینکه سایپا امروز مطابق انتظاراتش ظاهر نشده است، گفت: تیم ما امروز در حد و اندازه خودش نبود اما با این حال نیمه دوم در اختیار سایپا بود که همین امر زمینه ضدحملات تیم پرسپولیس را فراهم کرد.

سرمربی سایپا در تحلیل خود از این بازی افزود: متاسفانه در 15 دقیقه اول و دقایق ابتدایی نیمه دوم گل خوردیم که همین امر شیرازه تیم ما را از هم پاشید.

مایلی کهن با انتقاد از نوع بازی جوانمردانه تیم‌های ایرانی در لیگ برتر فوتبال گفت: در 64 بازی جام جهانی تنها در بازی فینال هلند - اسپانیا شاهد بازی جوانمردانه نبودیم اما در ایران بارها بازی مثلا جوانمردانه در 90 دقیقه صورت گیرد و وقت بسیاری از بازی تلف می شود. دلیلی ندارد که تیم حریف جلو یا عقب باشد دائما بازیکنان خود را به زمین بزنند. من به بازیکنانم تاکید کردم که حق ندارند بی دلیل خود را به زمین بیاندازند زیرا در این حالت تیم با یک بازیکن کمتر مجبور است چند دقیقه را ادامه دهد.

سرمربی تیم سایپا خاطر نشان کرد: متاسفانه به جای الگوبرداری از فوتبال روز دنیا ما همه چیز را از بحرین یاد می گیریم.

وی در پاسخ به این سئوال که "در پایان بازی وقتی به سمت نیمکت پرسپولیس رفتید با چه واکنشی روبرو شدید؟"، گفت: به سمت نیمکت پرسپولیس رفتم اما مربیان این تیم رفته بودند و تنها حسین عبدی به استقبال من آمد.

مایلی کهن درباره فوتبال ناپاک نیز گفت: فوتبال به هیچ عنوان ناپاک نیست. متاسفم برای آقای شریفی که اعلام می کنند فوتبال ما ناپاک است. ذات فوتبال پاک است و این آدم‌های حاضر در فوتبال هستند که ناپاک هستند. آیا من که 6 تا 7 میلیارد از هزینه‌های سایپا در این یک سال و اندی گذشته زده‌ام ناپاک هستم؟ آیا من باید از فوتبال بروم؟ فوتبال برد و باخت دارد و کاملا پاک است. سوت پایان هر بازی سوت آغاز بازی دیگر است.

وی درباره آرایش تیم سایپا در مقابل پرسپولیس گفت: شاید من در ترکیب ابتدایی سایپا دچار اشتباه شدم و می توانستم تیم بهتری را به زمین بفرستم که نتیجه چیز دیگری باشد. اما من باخت را کاملا قبول دارم. در جام جهانی نیز تیم‌ها تلاش می کردند و بازی می کردند و در پایان یک تیم می باخت و یک تیم به پیروزی می رسید.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره بازی کریم انصاریفرد و ارتباط ضعف وی با علاقه او به حضور در پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات گفت: کریم انصاریفرد را می خواستم در دقیقه 30 از زمین خارج کنم که به هر حال این اقدام در اواسط نیمه دوم صورت گرفت. نمی دانم آیا بازی مقابل پرسپولیس بر بازی کریم انصاریفرد تاثیر داشته یا نه اما این بازیکن ضعیف بود.


تاریخ: 1389/5/15
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: