برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

انتقاد دني آلوس از دل بوسكه: دعوت از بازيكنان بارسا ناعادلانه است

ويسنته دل بوسكه، سرمربي تيم ملي اسپانيا براي بازي دوستانه مقابل مكزيك 7 بازيكن تيم بارسلونا را به تيم ملي فراخواند و اين مسئله اعتراض دني آلوس، مدافع برزيلي كاتالان ها را به همراه داشت.

آلوس كه تيم بارسلونا را در تور آسيايي پيش فصل همراهي مي كند، امروز در كنفرانس مطبوعاتي اش در پكن تصميم دل بوسكه براي دعوت از بازيكنان بارسلونا را مورد انتقاد قرار داد.

ديدار دوستانه تيم هاي مكزيك و اسپانيا در كشور مكزيك و به مناسبت 200 سال استقلال مكزيك از اسپانيا برگزار مي شود. نزديكي اين ديدار با ديدار سوپركاپ اسپانيا ميان بارسلونا و سويا بحث هاي زيادي را به راه انداخت.

آلوس به خبرنگاران گفت:" اين تصميم پيش از اين گرفته شده و آنها براي بازي در اين ديدار انگيزه هاي خودشان را دارند. شايد اين بهاي بازي در تيم قهرمان جهان است."

ويكتور والدس، خرارد پيكه، كارلس پويول، سرخيو بوسكتس، پدرو، ژاوي و داويد ويا بارسايي هايي هستند كه دل بوسكه به تيم ملي دعوت كرده است.

با اين وجود آلوس معتقد است كه اقدام دل بوسكه ناعادلانه است زيرا بازيكنان بارسلونا به تازگي از تعطيلات بازگشته اند و از آمادگي لازم برخوردار نيستند و هنوز نتوانسته اند تمرينات پيش فصل مناسبي را پشت سر بگذارند.

بازيكنان بارسلونا روز گذشته وارد پكن شدند و قرار است بعد از چهار روز تمرين در اين شهر در دومين ديدارشان در تور آسيايي مقابل تيم گوان پكن قرار بگيرند.
تاریخ: 1389/5/15
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: