برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش روز:دلیل مصدومیت کاکا؛فشار بیش از حد در جام جهانی

مصدومیت کاکا، به مراتب جدی تر از آنچه تصور می شود است. دکتر مارک مارتس، به یکی از خبرنگاران روزنامه مارکا گفت:« پرونده ورزشی کاکا با خطر مواجه است.» پارگی مینیسک زانوی کاکا، در صورتی که مورد عمل جراحی قرار نمی گرفت، ممکن بود، تاثیر وحشتناکی داشته باشد.
کاکا در جریان دومین دیدار تیم ملی کشورش در رقابتهای جام جهانی مصدوم شد و به رغم این مصدومیت، با درد فراوان به بازی کردن در دیدارهای بعدی نیز ادامه داد؛ همین موضوع، مصدومیت او را تشدید کرد.جراح بلژیکی در مورد شرایط کاکا گفت:« به محض دیدن او، دریافتم که مصدومیت او خیلی جدی است. »
مارتنس در صحبتهایی در مورد عملکرد این ستاره برزیلی در رقابتهای جام جهانی گفت:« کاکا با ناراحتی بازیها را آغاز کرد و این رقابتها را با دردی غیرقابل تحمل به پایان برد.من درک می کنم که جام جهانی رقابتی بی نظیر است و فشار زیادی برروی بازیکنان وارد می شود، ولی کاکا در دیدار مقابل هلند و شیلی فشار بیش از حدی را به پایش وارد آورد و درد بسیار زیادی را تحمل کرده.»
پزشک بلژیکی در بخش پایان صحبتهایش در مورد عواقبی که این مصدومیت می توانست برای کاکا داشته باشد گفت:«این مصدومیتی بسیار جدی است و ممکن بود به اتمام دوران فوتبالی کاکا منجر می شد. او ممکن بود دچار نقص عضو شود ولی به لطف خدا، در زمان مناسبی مورد عمل جراحی قرار گرفت و اکنون همه چیز فوق العاده عالی است.»
تاریخ: 1389/5/15
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: