برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بالوتلی دستمزد بالایی از منچسترسیتی نمی‌خواهد

 ماریو بالوتلی دستمزدی نجومی از منچسترسیتی نخواسته است. این در حالی است که شایعات حاکی از آن بود که او می‌خواهد سیتی حقوق بسیار بالایی به او پرداخت کند.

گفته می‌شد بالوتلی که هفته آینده 20 ساله می‌شود 180 هزار پوند در هفته به علاوه حق پخش تصاویرش را از سیتی می‌خواهد. می‌گفتند این درخواست باعث شده سیتی پا پس بکشد و دیگر خواهان او نباشد.

با این حال، مینو رایولا مدیر برنامه‌های او این شایعات را تکذیب کرده و گفته موکلش دستمزد سنگینی نمی‌خواهد.

او به اسکای اسپورت 24 گفته است: «مطالب روزنامه‌های انگلیسی صحت ندارد. اگر قرار باشد به حرف‌های روزنامه‌ها جواب بدهم باید پنج سال آینده زندگی‌ام را صرف آن کنم. ماریو هرگز از من چیزی نخواست. او مردی نیست که تنها به پول علاقه داشته باشد. من و بالوتلی نه مشکلی با سیتی داریم و نه با اینتر. ما گامی مهم به پیش نهاده‌ایم، اما در نهایت هر سه طرف باید راضی باشند.»

 

صحبت با باشگاه‌ها

رایولا گفت که بالوتلی و سیتی هنوز بر سر مسائل مهم به توافق کامل نرسیده‌اند: «چیزی بین ما و اینتر حل نشده است. ولی فکر می‌کنم این مشکل حل شود. البته اینتر باید در این میان راضی شود. تفاوت قیمتی که اینتر می‌خواهد و سیتی حاضر به پرداخت است فراتر از مشکل است.»

رایولا همچنین گفته بالوتلی در صورت نرفتن به سیتی گزینه‌های دیگری هم دارد، هر چند که این احتمال کم است: «حتی ایتالیایی‌ها هم به دنبال او هستند، اما منچسترسیتی گزینه اول است.»

ماریو

بالوتلی فعلا در دالاس به همراه اینتر تمرین می‌کند و شاید در دیدار دوستانه امشب در پیتزا هات پارک بازی کند. او دیروز به تمرینات اینتر اضافه شد و شاید دقایقی بازی کند.

رایولا می‌گوید ادامه شایعات روی او تاثیر گذاشته است: «او اشتیاق بسیاری برای بازی دارد، و حرف‌هایی که در مطبوعات زده می‌شود چرند محض است. به نظرم این شایعات بالاخره پایان خواهند یافت. این شایعات ممکن است او را آزار دهد، اما او باید به آنها عادت کند. نصف مردم دنیا علیه او حرف خواهند زد و نصف دیگر دوستش خواهند داشت.»
تاریخ: 1389/5/15
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: