برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مربي مس كرمان: / خوشحالم كه توانستيم در پايان فصل دل هوادارانمان را شاد كنيم

مربي مس كرمان در كنفرانس خبري پس از بازي اين تيم مقابل ابومسلم گفت: بازي خوبي بود، مس كرمان اين فصل از مسابقات را به خوبي آغاز نكرد و شروع خوبي نداشت، اما در نيم فصل دوم مس با گذشت زمان بازي‌هاي بهتري از خود به نمايش گذاشت. خوشحالم از اينكه توانستيم در پايان فصل دل هوادارانمان را شاد كنيم به واقع جايگاه اصلي مس اينجا نيست.

به گزارش ايسنا مهدي محمدي افزود: بازيكنان ما امروز بازي تهاجمي از خود به نمايش گذاشتند، تيم حريف نيز بازي خوبي از خود به نمايش گذاشت، اما ما در نيمه دوم با انجام تغييراتي در سيستم و انجام دو تعويض فوتبال بهتري را از خود به نمايش گذاشتيم.

محمدي تصريح كرد: لوكابوناچيچ به علت پرواز به سوي تهران نتوانست در كنفرانس حضور پيدا كند.

وي در خصوص ابومسلم نيز گفت: اين تيم، تيم خوبي است و جايگاه واقعي‌اش سقوط و حضور در ليگ دسته اول كشور نيست. ابومسلم اسير بي‌رحمي فوتبال شد.

وي در خصوص ماندنش در مس كرمان گفت: بايد ببينم كه چه كسي سرمربي تيم خواهد شد طي 10 روز آينده در اين خصوص تصميم‌گيري خواهم كرد.

محمدي خاطرنشان كرد: 10 سال همراه مس زندگي كردم و اين تيم را از ليگ دسته اول به ليگ برتر و پس از آن به جام باشگاه‌هاي آسيا آورديم. سعي كردم همواره در خدمت مس و مردم كرمان باشم به مس عشق مي‌ورزم.

وي تاكيد كرد: سال بسيار سختي بود، نگه داشتن و ابقاء مس اين سنگيني و سختي را از روي دوش‌مان برداشت.

محمدي خاطرنشان كرد: احساس مي‌كنم بايد زماني به مربيان بومي در كرمان بها داده شود من كنار مربيان بزرگي كار كردم و انتظار داشتم مديران تيم به من اعتماد كنند.

وي در خصوص حضور حميد استيلي در جايگاه ويژه ورزشگاه نيز گفت:‌ اين يك كار حرفه‌اي است اغلب تيم‌هاي مطرح دنيا از هم‌اكنون سرمربي دو فصل يا يك فصل آينده خود را معرفي مي‌كنند.

وي ادامه داد: اگر شرايط فراهم نشود ترجيح مي‌دهم در خارج از كرمان به فعاليتم ادامه دهم چون فكر مي‌كنم دين‌ام را به فوتبال كرمان ادا كرده‌ام.

وي در پايان گفت:‌ از دو تيم دسته اولي براي فصل آينده پيشنهاد دارم كه در صورت فراهم نشدن ادامه همكاري با مس به آنها فكر خواهم كرد.

انتهاي پيام

كد خبر: 8902-18362
تاریخ: 1389/2/29
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: