برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جوانيم، كمي خودباوري مي‌خواهيم / مدير روستا پس از پيروزي پاس مقابل پيكان: / هم استقلال براي پاس دشوار است و هم پاس براي استقلال

سرمربي تيم فوتبال پاس همدان با اشاره به جوان بودن اين تيم، بر لزوم كسب خودباوري بازيكنانش تاكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ـ همدان، علي اصغر مديرروستا پس از پيروزي يك بر صفر پاس همدان مقابل پيكان قزوين ابتدا با تبريك روز خبرنگار گفت: خبرنگاران مختلف چه آنهايي كه انتقاد مي‌كنند و چه آنهايي كه از ما تمجيد به عمل مي‌آورند، زحمات زيادي مي‌كشند و ما از نظرات همه آنها استفاده مي‌كنيم. اگر وظيفه آنها سنگين‌تر از ما نباشد، آسان‌تر هم نيست.

وي همچنين در مورد عملكرد تيمش در ديدار مقابل پيكان بيان داشت: ابتدا بازي را خوب شروع كرديم و به گل رسيديم. اما پس از آن چند موقعيت را از دست داديم كه اين باعث كاهش انگيزه تيم شد. در ادامه كمي دچار خستگي شديم كه كمي توان تيممان را پايين آورد.

مدير روستا در مورد تيم پيكان تصريح كرد: پيكان نفرات و كادر مديريتي و مربيگيري خوبي دارد و بازي خوبي هم انجام داد. اما توانستيم با تلاش فراوان و دفاع متمركز، نتيجه را حفظ كنيم. با اين حال معتقدم بازي خوبي در نيمه دوم انجام نداديم.

وي تيمش را جوان دانست و گفت: اگر موقعيت‌هاي ما مقابل استيل آذين به گل تبديل مي‌شد، حريف به سختي مي‌توانست به سختي گل بزند. اما طبيعت فوتبال همين است. يك روز خوب هستي و نتيجه نمي‌گيري و يك روز مثل امروز، زياد خوب نيستي و نتيجه مي‌گيري. با اين حال معتقدم تا هفته 6-7 ليگ نمي‌توان قضاوت صحيحي در مورد تيم‌ها داشت.

مديرروستا افزود: فكر مي‌كنم هفته به هفته بهتر مي‌شويم و فعل «خواستن» را داريم. كمي خودباوري مي‌خواهيم. مثلا همين كاظمي كه امروز گل اول را زد، روي موقعيت ديگري در حالي كه مانند آن را در تمرينان داشتيم، به خواسته خود عمل كرد و موقعيت از دست رفت.

وي بيان داشت: نبايد با يك برد مغرور و با يك باخت نا اميد شويم. بازيكنان ما جوان هستند و تحت تاثير هر صحبتي قرار مي‌گيرند و مثلا ممكن است با يك تمجيد، دچار غرور شوند. به همين خاطر فكر مي‌كنم بايد تعادل در صحبت از آنها برقرار باشد.

وي در مورد اينكه با توجه به خصوصيات نادر احمدي، چرا از او به عنوان هافبك مياني بازي نمي‌گيرد، گفت: پست اول هر بازيكن را ما مشخص مي‌كنيم اما از بازيكنانم سوال كردم كه هر بازيكن پست دومش چيست. نادر احمدي به پست هافبك وسط اشاره نكرد. به هر حال بازيكن نيجريه‌اي ما خصوصيت حضور در ميانه ميدان را دارد و مي‌تواند روند بازي را عوض كند يا به سرعت بازي را تغيير دهد كه متاسفانه مصدوم شد. شاه‌علي‌دوست و علي‌آبادي هم جوان هستند و نمي‌توان توقع زيادي در حال حاضر از آنها داشت.

مدير روستا درباره دليل تعويض نادر احمدي تصريح كرد: نادر احمدي خودش خواست او را تعويض كنيم. به بازيكنانمان گفته‌ايم اگر زمان خستگي‌شان، درخواست تعويض كنند به تيم كمك بزرگي كرده‌اند. در هر صورت ما دو تعويض اجباري در اين بازي داشتيم. ولي اگر مي‌توانستيم يك هافبك پا به توپ و يك مهاجم سرعتي به ميدان مي‌فرستاديم، مي‌توانستيم به گل دوم برسيم.

سرمربي سابق پيكان قزوين در مورد نبود يك ليدر در تيمش گفت: در نفراتي كه مي‌خواستيم جذب كنيم، چنين فردي بود. بارها گفته‌ام كه با هر كسي كار كنم جزو بهترين‌هاست ولي بايد قبول كرد برخي از نفراتي كه جذب مي‌كرديم گزينه‌هاي سوم و چهارم ليست ما بودند. به هر حال وقتي تيم ما جوان است، طبيعي است كه ليدرمان هم جوان باشد و سعي مي‌كنيم نحوه كاپيتاني را آموزش دهيم.

مدير روستا افزود: در فوتبال ايران بسياري در كاپيتاني مشكل دارند و روش آن را بلد نيستد. مثلا هنگامي كه مي‌خواهند به عنوان نماينده تيم با داور صحبت كنند طوري جلو مي‌روند كه كارت زرد مي‌گيرند و رفتارشان مناسب نيست.

مديرروستا وضعيت بازيكنان همداني تيمش را خوب توصيف كرد و گفت: وحيد علي آبادي از اميدهاي همدان است و آينده همداني‌ها خوب است.

وي با اشاره به هزينه پايين بسته شدن تيم تصريح كرد: بازيكناني با مبلغ 50-60 ميليون تومان آورده‌ايم اما اميدواريم در آينده تيم بتواند از فروش آنها سود كند.

مديرروستا در مورد وضعيت سعيد لطفي مدافع تيم پاس نيز گفت: لطفي دچار مصدوميت نشده اما آماده نيست و اگر جايي گفته مصدوم است شايد رويش نمي‌شده بگويد به خاطر عدم آمادگي بازي نمي‌كند! با اين حال معتقدم بازيكن حرفه‌اي اگر تعطيل مي‌شود نبايد بخوابد. البته لطفي از ناحيه مچ پا آسيب ديده اما اين نوع مصدوميت بازيكن را از كار نمي‌اندازد.

وي همچنين در پاسخ به خبرنگاري مبني بر عدم گلزني فرهاد خيرخواه مقابل استيل آذين و افت او نسبت به دوران حضورش در تراكتورسازي تصريح كرد: من به فوروارد نمي‌گويم چرا گل نمي‌زني؟ اما مي‌گويم چرا در كار دفاعي و تيم شركت نكرده‌اي. البته فرق فوروارد سطح بالا در تك موقعيت‌ها معلوم مي‌شود. با اين حال خيرخواه جزو بهترين‌هاي پاس مقابل استيل آذين بود و در كادر حفظ توپ هم خوب كار مي‌كرد. با اين حال بايد توجه داشت كه تماشاگران تراكتورسازي هم حضور پرشوري داشتند كه به بازيكن انگيزه مي‌داد. همان‌طور كه علي پروين زماني مي‌گفت «وقتي شوت مي‌زدم توپ رو به آسمان مي‌رفت و با صداي آه تماشاگران وارد دروازه مي‌شد»!

مدير روستا درباره قرعه‌كشي جام حذفي و تقابل پاس مقابل استقلال تهران در يك شانزدهم نهايي گفت: اگر در زمان جام حذفي توانايي‌هاي تيم با توجه به فاصله‌هاي ليگ، در حد قابل قبول باشد با توجه به حضور تماشاگران اميد زيادي به پيروزي داريم.

وي درباره مقابله اين تيم با استقلال بيان داشت: استقلال براي ما دشوار است و ما هم براي استقلال دشوار هستيم. خوشبختانه فاصله تيم‌هاي ايران اخيرا كم‌تر شده و رقباي مختلف مي‌توانند براي هم مشكل درست كنند.

انتهاي پيام

كد خبر: 8905-08722
تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: