برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

از امروز در جام كريمه اهل‌بيت صورت مي‌گيرد؛آغاز رقابت رزمي‌كاران 9 تيم در 9 وزن ليگ بانوان قم

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : رزمي‌كاران پنج تيم باشگاهي از امروز در نخستين دوره پيكارهاي ليگ باشگاه‌هاي رزمي بانوان استان قم به رقابت مي‌پردازند

خبرگزاری زنان ایران – قم
سرویس ورزشی –  مسابقات

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : رزمي‌كاران پنج تيم باشگاهي از امروز در نخستين دوره پيكارهاي ليگ باشگاه‌هاي رزمي بانوان استان قم به رقابت مي‌پردازند .

 

به گزارش خبرگزاری ایونا از قم، هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم بعد از مشخص شدن رئيس جديد خود در اسفند‌ ماه گذشته، فعاليت‌هاي خود در اين رشته ورزشي را بعد از شركت در مسابقات كشوري، بين‌المللي و جهاني، اين بار با آغاز مسابقات باشگاهي ادامه مي‌دهد.

اين هيئت كه سبك‌هاي مختلفي نيز زير مجموعه آن هستند، يكي از اولويت‌هاي خود در راستاي توسعه ورزش‌هاي رزمي در سطح استان قم را برگزاري رقابت‌هاي ليگ رزمي باشگاه‌ها قرار داده است و براي همين منظور مسابقات بانوان ليگ استان قم را براي نخستين بار برگزار مي‌كند.

بر اين اساس رقابت‌هاي ليگ باشگاه‌هاي رزمي استان قم در رشته كيك‌بوكسينگ و در سبك استايل فول كنتاكت در دو رده سني براي نخستين بار با شركت تيم‌هاي باشگاهي بانوان قم برگزار مي‌شود و در آن تيم‌هاي شركت‌كننده در اوزان مختلف پيكار مي‌كنند.

اين رقابت‌ها در حالي نخستين دوره برگزاري خود را تجربه مي‌كند كه تيم‌هاي اميد، هاي‌فول كنتاكت، نام‌آوران، استقلال، آينده‌سازان، مهرپرور، مشعل، شيهان و دفاع‌شخصي در اين مسابقات حضور دارند و به شكل دوره‌اي به رقابت مي‌پردازند.

در نخستين هفته اين دوره از رقابت‌هاي ليگ باشگاه‌هاي رزمي استان قم كه با شركت بانوان رزمي‌كار با عنوان جام كريمه اهل‌ بيت، در دو رده سني جوانان و بزرگسالان برگزار مي‌شود، امروز و امشب تيم‌هاي شركت كننده در چهار مسابقه به مصاف يكديگر مي‌روند.

در هفته نخست اين رقابت‌ها كه امروز بعد از مراسم افتتاحيه در خانه رزمي مجموعه ورزشي راحله منطقه نيروگاه قم برگزار مي‌شود، چهار مسابقه برگزار مي‌شود و تيم رزمي بانوان دفاع شخصي با قرعه استراحت رو به رو شده است.

در پيكارهاي مهم اين هفته، در نخستين ديدار تيم‌ رزمي بانوان اميد برابر تيم رزمي بانوان‌هاي ‌فول كنتاكت قرار مي‌گيرد و دومين پيكار اين هفته را تيم‌هاي رزمي بانوان نام آوران و استقلال در حضور مسئولان حاضر در سالن مسابقات برگزار خواهند كرد.

در سومين رقابت اين هفته نيز تيم‌ رزمي بانوان آينده‌سازان قم با تيم رزمي بانوان مهرپرور ديدار مي‌كند و آخرين رقابت هفته نخست را تيم رزمي بانوان مشعل برابر تيم رزمي بانوان شيهان برگزار مي‌كند تا بدين‌ترتيب هفته نخست اين رقابت‌ها برگزار شود.

ليگ رزمي استان قم در سال نخست در يك دسته و با عنوان ليگ برتر باشگاه‌هاي رزمي استان قم در بخش بانوان سبك كيك‌ بوكسينگ استايل فول كنتاكت برگزار مي‌شود و با شركت متولدين پانزدهم تير ماه سال 1374 به بالا و در 9 وزن برگزار مي‌شود كه هر تيم از پنج رزمي كار رده سني بزرگسالان و چهار رزمي‌كار رده سني جوانان به انجام مي‌رسد.

رزمي‌كاران شركت‌كننده در اين رقابـت‌ها، در اوزان منهاي 42، 45، 48، 52، 56، 60، 65، 70 و به اضافه 70 كيلوگرم با يكديگر رقابت خواهند كرد، ضمن اينكه عضويت مربيان به عنوان ورزشكار در تيم‌هاي بدون مانع اعلام شده است.

کدخبر : 89051512

تاریخ: 1389/5/15
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: