برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وسلین ماتیچ:قهرمانیم اما به دیدار با تیم‏های جهانی نیاز داریم/ بسکتبال ایران با حدادی بهتر می‎شود

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران با اشاره به حضور این تیم در تورنمنت بین‏المللی ترکیه، اظهار داشت: برای نزدیک شدن به قدرت واقعی خود نیاز داریم تا با تیم‏های جهانی دیدار داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون جهانی بسکتبال، "وسلین ماتیچ" با اشاره به تیم‏های شرکت کننده در تورنمنت بین‏المللی ترکیه و کیفیت برگزاری این تورنمنت، تصریح کرد: برای ما که آماده سازی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان را در دستور کار داریم، حضور در این رقابت‎ها مهم است.

وی تاکید کرد: بر پایه رده‎بندی آسیا ما یک تیم قدر و قهرمان هستیم. با این حال نیاز داریم با تیم‎های جهانی دیدار داشته باشیم تا به قدرت واقعی خود نزدیک شویم.

" تیم ملی بسکتبال ایران هفته گذشته در پایان تورنمنت بین‏المللی جام استانکوویچ پایین‎تر از تیم‎های اسلوونی، استرالیا و چین در رده چهارم و آخر قرار گرفت."

سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان امیدوار است که تیمش در تورنمنت بین‏المللی ترکیه بتواند در پایان مصاف با تیم‎های ترکیه، صربستان و نیوزلند وضعیت بهتری کسب کند.

ماتیچ همچنین در بخشی از صحبت‎های خود به حضور حامد حدادی در ترکیب تیم ملی بسکتبال جهت همراهی در تورنمنت بین‌المللی ترکیه اشاره کرد و گفت: ما مربیان و بازیکنان به عنوان یک تیم دور هم جمع شده‎ایم. حضور حامد حدادی تیم ملی بسکتبال ایران را بهتر خواهد کرد. ضمن اینکه تمام بازیکنان مهم بسکتبال ایران در این تورنمنت حاضر هستند.

وی در پایان خاطر نشان کرد که بسکتبال ایران قهرمان آسیاست و باید کیفیت بازی‏های خود را بهتر کند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال روز جمعه نخستین دیدار خود در چارچوب تورنمنت بین‏المللی ترکیه را با نتیجه 53 بر 93 به تیم میزبان واگذار کرد. ملی‎پوشان بسکتبال ایران امروز شنبه دومین دیدار خود را مقابل صربستان، تیم پنجم جهان برگزار می‎کنند.


تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: