برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشیه‎های راه آهن - سپاهان / قلعه نویی و کربکندی زورکی آشتی کردند/ شعار علیه هافبک پیشین استقلال/ دبستان یا ورزشگاه؟!/خسرو حیدری تا پایان لیگ دوام می آورد؟!

دیدار تیم‎های فوتبال راه آهن تهران و سپاهان اصفهان با مراسم آشتی کنان سرمربیان دو تیم آغاز شد.
 رسول کربکندی و امیر قلعه نویی که پس از اتفاقات دیدار تیم‎های صبای قم و سپاهان در فصل گذشته رقابت‎های لیگ برتر علیه یکدیگر مصاحبه‏های زیادی انجام داده بودند، در ابتدای دیدار امروز سه شنبه با اصرار حاضران با یکدیگر آشتی کردند. البته از چهره‏های آنها مشخص بود که رضایت قلبی کامل از این بابت ندارند.

* پیش از آغاز مسابقه به خاطر درگذشت داود حیدری پیشکسوت فوتبال و داوری ایران، بازیکنان دو تیم یک دقیقه سکوت کردند. همچنین پیش از آغاز بازی، برنامه‎‏های فرهنگی از جمله دعای فرج، پخش شربت و شیرینی مقابل درهای ورودی و پخش کلیپ مولودی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف  از اسکوبورد ورزشگاه توسط بخش فرهنگی باشگاه راه آهن پخش شد.

* علیرضا منصوریان مربی تیم ملی فوتبال، رسول فروغی کمک داور کشورمان، امیر حاج رضایی، فرشاد پیوس، حنیف عمران‌زاده، حسن رودباریان، عباس آقایی، ایمان رزاقی راد، حمیدرضا رضوی، حمید هدایتی، حسن اشجاری، محسن یوسفی، مهرشاد مومنی از جمله مربیان، پیشکسوتان و بازیکنانی بودند که در جایگاه ویژه تماشاگران ورزشگاه اکباتان تهران حضور داشتند.

* در جریان دیدار تیم‎های راه آهن و سپاهان هرگاه خسرو حیدری صاحب توپ می‌شد تماشاگران علیه وی شعار می‎دادند. در پایان نیمه هم با شعار "پیراهن استقلال بازیکن متعصب می‎خواهد" علیه وی شعار دادند.باید دید در حالیکه در این دیدار  که استقلال حریف سپاهان نبود این نوع واکنش در قبال انتقال پرماجرای حیدری به سپاهان انجام شد ، تا پایان فصل و دیدارهای فراوان پیش رو خسرو حیدری بابت این نوع شعارها دوام می آورد؟!

* تعدادی از تماشاگران با تعداد دیگر از تماشاگران که علیه خسرو حیدری و برخی بازیکنان دیگر شعار می‌دادند، به درگیری لفظی پرداختند. آنها اعتقاد داشتند که باید احترام تمام بازیکنان حفظ شود.

* در یکی از صحنه‎های مسابقه کمک داور سوم بازی، خطای بازیکن راه آهن را در بیرون از محوطه جریمه این تیم اعلام کرد. اما داور به پرچم کمک داور خود توجهی نکرد. این مسئله با اعتراض شدید مربیان سپاهان به خصوص امیر قلعه نویی مواجه شد.

* حدود 2 هزار تماشاگر با حضور در ورزشگاه اکباتان، این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. بالغ بر 200 از آنها نفر طرفدار سپاهان بودند. ضمن اینکه بیش از 100 تماشاگر دانش آموز دبستانی با پیراهن یکدست برای تشویق راه آهن در ورزشگاه مستقر شده بودند.

تاریخ: 1389/5/5
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: