برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فن گال:مربی و پزشک هلند نمی بایست در جام جهانی به روبن اجازه بازی می دادند

لوییس فن گال، سرمربی بایرن مونیخ، گفت آرین روبن از آنجا که کاملا بهبود نیافته بود نمی بایست در رقابت های جام جهانی 2010 تیم ملی هلند را همراهی می کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روبن در حال حاضر تمرینات پیش فصل بایرن را به دلیل آسیب دیدگی زردپی از دست داده است. این بازیکن پیش از حضور در رقابت های جام جهانی 2010 هم دچار همین مشکل شده بود.

فن گال گفت پزشک تیم فوتبال هلند نمی باست به این بازیکن با وجود مصدومیتی که داشته اجازه بازی می داده است. روبن دو بازی نخست را از دست داد اما در ادامه در تمام دیدارها تیم هلند را همراهی کرد.

فن گال گفت: هر بازیکنی دوست دارد در رقابت های جام جهانی بازی کند. او هم هر کاری توانست کرد تا این اتفاق بیفتد. اما سوال اینجاست که چرا اصلا در یک تیم، دکتر و مربی حضور دارد. وظیفه مربی و دکتر این است که از بازیکن مراقبت کنند اما این اتفاق در جام جهانی در مورد روبن روی نداد.

وی افزود: من در طول رقابت های جام جهانی چندین بار با روبن تماس گرفتم و در این خصوص به او هشدار دادم. همه می دانستند که او در شرایط خوبی قرار نداشت.

بر پایه گزارش آسوشیتدپرس، برت فن مارویک، سرمربی تیم فوتبال هلند، گفته که روبن در پایان رقابت های جام جهانی کاملا سلامت بوده و دیگر مسئولان تیم فوتبال هلند هم بر این امر صحه گذاشته اند.


تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: