برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تیراندازی قهرمانی جهان-آلمانپایان کار تیراندازان تفنگ سه وضعیت بانوان ایران در مونیخ

نمایندگان تفنگ سه وضعیت بانوان ایران به کار خود در رقابتهای تیراندازی قهرمانی جهان وانتخابی المپیک در آلمان پایان دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، هفتمین روز از پنجاهمین دوره رقابتهای تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک لندن جمعه شب با برگزاری مرحله دوم و فینال ماده تفنگ 50 متر سه وضعیت بانوان در دو رده سنی بزرگسالان و جوانان در شهر مونیخ پیگیری شد.

در دومین روز از مسابقات این ماده در بخش بانوان و در رده سنی بزرگسالان الهه احمدی با 568 امتیاز شصت و دوم و مریم طالبی با 562 امتیاز شصت و نهم جهان شدند. در این بخش 71 تیرانداز در مرحله دوم به رقابت پرداختند که ورزشکارانی از آلمان مدالهای طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

در همین ماده و در رده سنی جوانان دینافرزاد خواه با 550 امتیاز در رده ای بهتر از هفتاد و یکمی قرار نگرفت. در این ماده نمایندگان دانمارک، آمریکا و سوئد اول تا سوم شدند.

در ماده تپانچه راپید فایر مردان رضا کریم پور تنها نماینده کشورمان بعد از دو روز مسابقه در بخش سرعت و دقت با امتیاز 547 در بین 75 تیرانداز شصت و چهارم شد. در این ماده چین، روسیه و چین اول تا سوم شدند.

پنجاهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک لندن با حضور بیش از دو هزار ورزشکار از 103 کشور جهان تابیستم مردادماه در مونیخ آلمان دنبال می شود. تاکنون تنها یک نماینده ایران موفق به راهیابی به فینال مسابقه و کسب سهمیه المپیک شده است.


تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: