برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مايلي‌كهن: مقابل پرسپوليس اشتباه كردم

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: در تعيين ترکيب اصلي تيم در ديدار با پرسپوليس اشتباه کردم.

محمد مايلي‌کهن پس از شکست 2 بر يک برابر پرسپوليس اظهار داشت: روز خبرنگار را به آنهايي که در عرصه ورزش خالصانه قلم مي‌زنند و به دنبال ماديات نيستند تبريک مي‌گويم. حضور تماشاگران در ديدار امروز مي‌توانست مسابقه را پرشورتر کند و نبود آنها به تيم ما ضربه زد زيرا با حضور تماشاگران هيجان خاصي به بازي القا مي‌شود.

وي ادامه داد: از تيم خودم انتظار بيشتري داشتم. هرچند پرسپوليس دو سه برابر ما هزينه کرده است اما اين تيم نيز امروز به اندازه خودش نبود. نيمه دوم را کاملاً در اختيار داشتيم و طبيعي است زماني که تيم ما حمله مي‌کرد رقيب فرصتي براي ضد حمله پيدا کند.

مايلي‌کهن با اشاره به گل‌هاي دريافتي تيمش عنوان کرد: در 15 دقيقه‌اي ابتدايي گل خورديم و در نيمه دوم نيز با وجود گوشزدهاي من به بازيکنان آنها در ابتداي نيمه دوم باز هم گل خوردند و اين مسائل نظم تيمي ما را به هم زد و براي منظم شدن به زمان نياز داشتيم. به هر حال اين برد را به پرسپوليس تبريک مي‌گويم.

سرمربي سايپا با اشاره به مسابقات جام جهاني 2010 گفت: در آن مسابقات شاهد چند بازي جوانمردانه بوديم اما براي ما همه چيز وارونه شده است. در ديدار نهايي هلند و اسپانيا آيا شما ديديد که زماني که يک تيم از حريف خود پيش است بازيکني خود را به زمين بيندازد و وقت تلف کند. من به بازيکنان خودم هم مي‌گويم که هيچ گاه اين کار را نکنيد زيرا تيم ما را 10 نفره مي‌کنيد و تيم حريف 12 نفره مي‌شود. با اين شرايط ما از بحرين ايراد مي‌گيريم. اين مشکل فوتبال ما است.

مايلي‌کهن در مورد اينکه در پايان مسابقه به سمت نيمکت پرسپوليس رفت گفت: من حتي زماني که بازنده هم مي‌شوم به سمت نيمکت حريف مي‌روم و خوب است مزدک ميرزايي گزارشگر تلويزيون اين را بداند. من مثل برخي از دوستان اهل سياه‌کاري نيستم که ابتداي مسابقه دست بدهم و در انتها دست ندهم. اگر دوست داشته باشم با کسي دست مي‌دهم.

سرمربي اسبق تيم ملي با انتقاد از صحبت‌هاي مجتبي شريفي رئيس کميته انضباطي گفت: ايشان مي‌گويد فوتبال ناپاک است. چه کسي گفته فوتبال ناپاک است؟ آدم‌ها فوتبال را ناپاک مي‌کنند. در همين يک سال و نيم که به سايپا آمده‌ام شش هفت ميليارد تومان هزينه‌ها را کاهش داده‌ام. اکنون من بايد بروم؟ برد و باخت در فوتبال وجود دارد و سوت پايان يک مسابقه معنايش سوت آغاز مسابقه ديگر است و من اکنون بايد به فکر ديدار با ذوب‌آهن باشم و پرسپوليس نيز به حريف ديگرش فکر کند.

سرمربي سايپا با اعتراف به اشتباه خود در تعيين ترکيب تيم تصريح کرد: معتقدم آرايش ابتدايي تيم من درست نبود و در انتخاب نفرات اشتباه کردم. من باخت را قبول دارم. باخت جوانمردانه نيز لذتبخش است. فوتبال تمام مي‌شود اما متأسفانه تيم‌هاي پرطرفدار به تماشاگرانشان اين گونه القا کرده‌اند که بايد دست‌وپاي حريف را ببنديد تا آنها گل بزنند.

مايلي‌کهن در مورد علت تعويض کريم انصاري‌فرد اظهار داشت: مي‌خواستم اين بازيکن را در دقيقه 30 تعويض کنم. کاري به اينکه به خاطر پرسپوليس بود يا نه ندارم اما او خوب بازي نکرد هرچند بعد از مدتي که گذشت بهتر شد.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: