برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دايي: بايد سايپا را با اختلاف بيشتر شکست مي‌داديم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با ابراز خرسندي از برتري مقابل سايپا گفت: بايد در اين بازي با اختلافي بيش از يک گل به پيروزي دست پيدا مي‌کرديم.

 علي دايي پس از برتري 2 بريک تيمش برابر سايپا با بيان اين مطلب افزود: تيم ما در اين بازي مستحق پيروزي بود و البته اعتقاد دارم که بايد در اين بازي با بيش از 2 گل و اختلافي بيش از يک گل پيروز مي شديم.

وي با ابراز خرسندي از برتري تيمش برابر سايپا افزود: تيم ما مهاجم کم ندارد و اتفاقا مهاجمان خوبي را در اختيار داريم. ما روي مهاجم بورکينافاسويي سرمايه گذاري زيادي کرده بوديم. او در تمرينات عملکرد خوبي داشت و مي توانست به تيم پرسپوليس کمک کند اما به دليل مشکلاتي که در تست پزشکي وي به وجود آمد، فعلا نمي توانيم از او استفاده کنيم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين پرسش که "آيا "هروه اوسال" داراي بيماري هپاتيت "ب" است؟"، گفت: ما منتظر پاسخ آزمايش دوم اين مهاجم هستيم. من اميدوارم او مشکلي نداشته باشد و بتواند تيم را همراهي کند. اوسال بازيکن خوبي است که مي تواند به تيم ما کمک کند.

دايي با تاکيد بر اينکه اگر آزمايش اوسال مثبت اعلام شد، اين بازيکن از فهرست تيم پرسپوليس کنار گذاشته خواهد شد، افزود: از روز گذشته که متوجه بيماري اوسال شديم، تلاش براي پر کردن جاي خالي اين بازيکن را آغاز کرديم. ما در اين پست کمبود داريم و اين کمبود را بزودي برطرف خواهيم کرد.

وي در ادامه طي اظهارنظري متفاوت گفت: ما مهاجم کم نداريم! ما غلامرضا رضايي، هادي نوروزي، اشپيتيم آرفي، مجتبي زارع را داريم و حتي مي توانيم از علي عسگري هم در خط حمله استفاده کنيم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به حضور آرفي در فهرست 18 نفره اين تيم براي ديدار با سايپا گفت: اگر آرفي شرايط لازم براي همراهي تيم را نداشت نام او را در فهرست تيم قرار نمي دادم.

وي با ابراز رضايت از عملکرد مهاجمان و مدافعان تيم پرسپوليس در ديدار برابر سايپا گفت: بازيکنان ما خوب کار کردند اما زمان مي برد تا تيم به انسجام و هماهنگي لازم دست يابد.

دايي در خصوص ديدار آتي پرسپوليس برابر نفت آبادان گفت: نفت تيم خوبي است که با پيروزي امروز برابر راه آهن شهرري 9 امتيازي و صدرنشين جدول شد. با وجود شرايط سخت آب و هوايي شهر آبادان و احترامي که براي تماشاگران و مردم خوب آبادان قائلم براي شکست اين تيم به آبادان خواهيم رفت.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين پرسش که چرا در پايان ديدار با سايپا سمت محمد مايلي کهن نرفته است، گفت: مايلي کهن را نديدم و از آنجائيکه بايد سريع به رختکن مي رفتيم، از کنار نيمکت پايين رفتم.

وي تصريح کرد: اين رسم و رسوم فقط در فوتبال ايران وجود دارد و در هيچ کجا مرسوم نيست. مگر هفته گذشته که تيم صباي قم ما را شکست داد، آقاي ياوري سمت نيمکت پرسپوليس آمد؟!

 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: