برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استيلي: شاهين بوشهر اوج مي‌گيرد

سرمربي شاهين بوشهر گفت: نياز به زمان داريم و خواهيد ديد كه اين تيم اوج مي‌گيرد.

 حميد استيلي پس از تساوي بدون گل مقابل صباي قم اظهار داشت: 5 مهره تاثيرگذار را نداشتيم. با وجود اينكه همه 11 بازيكن حاضر در زمين تمام تلاششان را انجام دادند اما در اختيار نداشتن بازيكنان تاثيرگذاري مثل عبدالله كرمي و ايمان حيدري مانع اجراي تمام پتانسيل شاهين در اين بازي شد.

وي افزود: در اين بازي دو نيمه متفاوت داشتيم و ديديد كه پس از موفق نبودن در گلزني در نيمه اول، با 3 فوروارد كارمان را در نيمه دوم ادامه داديم و موقعيت هاي خيلي خوبي را نيز ساختيم. در 45 دقيقه دوم كاملا بر بازي مسلط بوديم اما متاسفانه بدشانس هم بوديم.

استيلي از دفاع تيمي شاهين نيز راضي بود و گفت: صبا همان تيمي بود كه هفته گذشته پرسپوليس را به شدت تحت فشار قرار داده بود و در نهايت نيز پيروز شد اما مقابل ما شانس زيادي نداشت و تنها از روي ضربات ايستگاهي ايجاد خطر مي كرد. اميدوارم با بازگشت مهره هاي مصدوم بتوانيم در هفته هاي آينده بازي هاي بهتري را به نمايش بگذاريم.

سرمربي شاهين در مورد تاكتيك هاي خود عنوان كرد: چون در اين بازي تغيير سيستم داده بوديم مجبور بودم پتروويچ را عقب تر بازي دهم و از او بخواهم كه علاوه بر انجام وظايف تهاجمي به كارهاي دفاعي نيز بپردازد.

وي در مورد نفوذهاي پرشمار بازيكنانش از جناحين گفت: در فوتبال امروز تيم هايي موفق تر هستند كه كناره هاي قوي تري داشته باشند. در بازي مقابل صبا ما دو دفاع كناري اصلي خود را نداشتيم و بالاجبار از دو هافبك در اين پست استفاده كرديم. متاسفانه دو هافبك كناري ما كم فروغ ظاهر شدند و نتوانستيم در فاز تهاجمي به خواسته هايمان برسيم.

استيلي ادامه داد: پيش بيني سيستم صبا را كرده بوديم و تنها در شرايطي كه پتروويچ عقب تر از حد معمول بازي مي كرد صبا فرصت عرض اندام پيدا مي كرد.

استيلي تنها نقطه ضعف شاهين را ضعف در تمام كنندگي عنوان كرد و گفت: توپ هاي زيادي را به محوطه جريمه حريف رسانديم و ارسال هاي زيادي روي دروازه حريف فرستاديم اما متاسفانه مشكل مان در تمام كنندگي بود. بازيكنانم نتوانستند گلزن ظاهر شوند اما اگر آسيب ديده هايم به تركيب اضافه شوند من با يك برد به بوشهري ها شيريني حمايتشان را خواهم داد.

سرمربي شاهين در مورد داوري بازي نظر خاصي نداد و گفت: من هيچ وقت در مورد داوري اظهار نظر نكرده ام.

وي در پايان خاطر نشان كرد: سليماني، نظرزاده و تنهايي بازيكناني هستند كه به شدت در حال پيشرفتند و من مطمئنم پديده ليگ امسال خواهند بود و قطعا به مرور زمان تيم من اوج خواهد گرفت. فوتبال يك پروسه زمان بر است و متاسفانه در فوتبال ايران همه به دنبال نتيجه هستند. اگر فرصت داشته باشيم قول مي دهم كه بازي به بازي شاهد پيشرفت شاهين شويم.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: