برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پورغلامی در گفتگو با مهر:ملوان به آنچه استحقاقش را داشت رسید

سرمربی تیم فوتبال ملوان ضمن ابراز رضایت از برتری مقابل مس کرمان،گفت: با انجام یک بازی برتر به آنچه که حقمان بود رسیدیم.

فرهاد پورغلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برتری مقابل مس کرمان اظهار داشت: پیش از برگزاری بازی فکرش را می کردیم کار سختی مقابل مس داشته باشیم که دقیقا همین اتفاق رخ داد. مس تیم پرمهره‌ای است که در دقایقی از بازی برای ما خطرساز شد اما خوشبختانه توانستیم از این تیم 3 امتیاز کامل را بگیریم.

وی افزود: مسی‌ها دو بازی قبلی خود را واگذار کرده بودند و برای کسب امتیاز به انزلی آمده بودند اما بازیکنان من با استفاده از امتیاز میزبانی از این میدان سربلند بیرون آمدند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در مورد روند بازی گفت: شروع بازی مسی‌ها بهتر از ما بودند اما از دقیقه 15 به بعد توانستیم بازی را به دست بگیریم. خودمان را به مسی‌ها تحمیل کردیم و به گل رسیدیم. در نیمه دوم نیز شروع خوبی داشتیم و با فشار بیشتری که روی تیم حریف آوردیم و پس از به هدر دادن چند موقعیت، بالاخره به گل دوم رسیدیم.

پورغلامی در ادامه گفت: در مجموع با توجه به روند بازی می‌توانم بگویم 3 امتیاز بازی حق ما بود هرچند مقابل مس خود را از پیش برنده نمی‌دانستیم.

این مربی ضمن تشکر از هواداران تیمش نیز اظهار داشت: از تماشاگران خونگرم ملوان تشکر می کنم که با حضور پررنگ خود، انرژی مثبتی را از روی سکوها به زمین انتقال دادند.

وی در مورد برگزاری اردوی تیم ملی برای بازی مقابل ارمنستان گفت: این بازی از پیش برنامه‌ریزی شده و کاری نمی‌توانیم بکنیم. البته همانطور که باشگاه‌ها با تیم ملی تعامل کامل دارند، از مسئولان تیم ملی هم انتظار می‌رود با باشگاه‌ها در تعامل کامل باشند. انتظار داریم برنامه‌ریزی تیم‌ملی طوری باشد که بازیکنان حداقل 72 ساعت پیش از برگزاری بازی در خدمت باشگاه‌های خود باشند.

دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و مس کرمان در هفته سوم رقابت‌های لیگ‌برتر با نتیجه دو بر یک به سود تیم میزبان به پایان می‌رسد.


تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: