برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

امروز انجام آزمایش نهایی/"اوسال"برای پرسپولیس دردسرساز نمی‌شود/ مهاجم بورکینافاسویی می‌رود

مهاجم بورکینافاسویی پرسپولیس که مشکوک به بیماری هپاتیت است، از فهرست این تیم کنار گذاشته خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در اولین آزمایش پزشکی که ازهروه اوسال مهاجم بورکیانافاسویی پرسپولیس گرفته شد، مشخص شد این بازیکن مشکوک به بیماری هپاتیت B است. بر همین اساس قرار شد امروز شنبه این بازیکن مجددا تست پزشکی دهد تا اگر اعلام بیماری او قطعی شد، قراردادش با باشگاه پرسپولیس فسخ شود.

به نظر می‌رسد تجربه رافائل بازیکن 3 فصل پیش سرخپوشان در حال تکرار است با این تفاوت که هروه اوسال به هیچ عنوان حق شکایت از باشگاه پرسپولیس را ندارد.

در رقابت های لیگ هفتم و درحالی که رافائل 7 ماه برای پرسپولیس بازی کرده بود به دلیل داشتن همین بیماری از لیست سرخپوشان کنار گذاشته شد. بندی در قرارداد این بازیکن نبود و رافائل توانست به راحتی از این باشگاه به فیفا شکایت کند و درنهایت جریمه کسر 7 امتیاز از پرسپولیس تصویب شد.

این اتفاق برای اوسال نخواهد افتاد چرا که در یکی از بندهای قرارداد این بازیکن آمده است که اگر این بازیکن مشکل خاصی داشت، نامش از لیست کنار گذاشته شود و تمام مبلغی را که دریافت کرده، به باشگاه پس دهد.

فرید زرینه پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار مهر، در این مورد اظهار داشت: هروه امروز هم آزمایش می‌دهد. هپاتیت این بازیکن چه فعال باشد و چه غیر فعال از پرسپولیس خواهد رفت. اگر بیماری هروه فعال باشد که طبق قوانین از لیست کنار گذاشته می‌شود.

وی افزود: در غیر این صورت و اگر هپاتیت اوسال غیرفعال باشد چون نمی‌توانیم سلامتی دیگر بازیکنان را به خطر بیاندازیم، باز هم نام او از لیست خارج می‌شود.

پزشک تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که "آیا هپاتیت غیرفعال از نظر فیفا دلیلی برای کنار گذاشتن یک بازیکن است یا خیر؟"، گفت: این موضوع را باید از افراد حقوقدان فیفا پرسید اما آیا این فدراسیون تضمین می‌کند سلامتی دیگر بازیکنان تیم با حضور اوسال به خطر نمی‌افتد؟

وی در پایان گفت: در هر صورت هروه چون برخلاف رافائل حتی یک دقیقه هم برای پرسپولیس بازی کرده، نمی‌تواند مدعی باشد.


تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: