برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي ابومسلم مشهد: / بازيكنان ما از موقعيت‌هايشان به خوبي استفاده نكردند / قانون در فوتبال ايران رعايت نمي‌شود

سرمربي ابومسلم مشهد پس از پايان بازي تيمش در مقابل مس كرمان در جمع خبرنگاران گفت: از پنج بازي گذشته كه تيم ابومسلم به هم ريخته را تحويل گرفتيم موفق به كسب 8 امتياز شديم اين تيم شرايطي كاملا غيرعادي داشت البته توان ما پيش از انجام اين بازي بسيار بالا بود. ما پرسپوليس را با نفرات اصلي‌اش شكست داديم اما در بازي امروز يازده بازيكن اصلي‌ام را در اختيار نداشتم و با تعدادي از بازيكنان جوانمان راهي اين ديدار شديم.

به گزارش خبرنگار ورزشي ايسنا علي حنطه خاطرنشان كرد: بازيكنان ما تا دقيقه 60 پا به پاي بازيكنان مس دويدند اما مس تيم بزرگي است. اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا بازي كرده و حتي به دور يك هشتم پاياني نيز راه يافت.

وي افزود: بازيكنان ما از موقعيت‌هايشان به خوبي استفاده نكردند البته ضعف خط دفاعي ما نيز در اين بازي مشهود بود.

وي در ادامه با انتقاد از مطبوعات، صداوسيما، برنامه 90 و برنامه ورزش از نگاه دو، ‌گفت: اين برنامه‌ها به تعداد خاصي از افراد بها مي‌دهند فوتبال متعلق به همه مردم است اما متاسفانه مي‌بينيم كه ابومسلم تيم پرسپوليس را با تمامي نفراتش شكست مي‌دهد اما كوچكترين اخباري از درخشش بازيكنان اين تيم منعكس نمي‌شود. تا زماني كه فوتبال ما طرفدار تعداد خاصي باشد پيشرفتي نخواهيم كرد. قانون در فوتبال ايران رعايت نمي‌شود چرا كشورهاي حوزه خليج‌فارس اكنون فوتبالي بهتر از ما ارائه مي‌كنند.

حنطه اظهار داشت: از بازي بازيكنان تيمم راضي هستم بازيكنان ابومسلم 45 درصد از قراردادهاي خود را در اين فصل دريافت كردند.

وي همچنين با ارائه مدركي در خصوص شكايت مالك باشگاه پيام از وي گفت: چرا بايد يك هم‌استاني من تنها در يك روز مانده به ديدار ابومسلم مقابل مس از من شكايت كند.

وي خاطرنشان كرد: ورزش مشهد دلسوزي ندارد تمام رشته‌هاي ورزشي در مشهد بي‌رونق است. فوتبال، واليبال، كشتي و ... هيچ كدام در جايگاه خودشان قرار ندارند.

انتهاي پيام

كد خبر: 8902-18363
تاریخ: 1389/2/29
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: