برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش تمرین امروز پرسپولیس/بازگشت شکوری به تمرینات/ بیماری هپاتیت مهاجم بورکینافاسویی تایید شد

تمرین صبح امروز شنبه پرسپولیس در حالی برگزار شد که ابراهیم شکوری پس از مدت‌ها در تمرینات گروهی حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، بازیکنان پرسپولیس صبح امروز شنبه در زمین شرکت واحد حاضر شدند و تمرین خود را انجام دادند. در این تمرین که از ساعت 11و30 دقیقه آغاز شد بازیکنان پس از گرم کردن به دو گروه اصلی و ذخیره تقسیم شدند و اختصاصی کار کردند.

علی دایی سرمربی پرسپولیس که از پیروزی تیمش خوشحال به نظر می ر‌سید، در طول تمرین مدام سر به سر شاگردانش می‌گذاشت. به همین خاطر تمرین پرسپولیس حال و هوای متفاوتی نسبت به روزهای پیش داشت.

بنابه درخواست کادرفنی بازیکنانی که در بازی مقابل سایپا در ترکیب ثابت حضور داشتند، پس از گم کردن به استخر و سونا رفتند. سایرین نیز حدود 60 دقیقه زیر نظر دایی، عبدی و تارتار تمرین کردند. البته بیشتر زمان تمرین آنها با سپک تاکرا سپری شد.

ابراهیم شکوری مدافع پرسپولیس که به دلیل آسیب دیدگی رباط صلیبی پایش از ابتدای فصل فیزیوتراپی می کرد، امروز صبح به تمرینات تیمی اضافه شد.

کریم باقری و جلال اکبری دو بازیکن مصدوم پرسپولیس از جمله غایبان تمرین بودند. اکبری در جریان تمرین روز چهارشنبه با آسیب‌دیدگی روبرو شد. البته طبق گفته پزشک تیم پرسپولیس مشکل این بازیکن چندان جدی نیست. کریم باقری نیز که به دلیل مصدومیت همچنان مشغول فیزیوتراپی است.

در زمان برگزاری تمرین خبر قطعی بودن بیماری هروه اوسال پخش شد. این بازیکن امروز صبح برای دومین بار آزمایش داد و نهایتا مشخص شد که به بیماری هپاتیت B مبتلا است. با این حساب دیگر این بازیکن را در تمرینات پرسپولیس نخواهیم دید.

از ابتدای شروع تمرینات پرسپولیس در فصل جدید، چند بازیکن از تیم های امید و جوانان پابه‌پای بزرگسالان تیم تمرین کردند. بنا به صلاح دید کادرفنی این بازیکنان از این پس با بزرگسالان تمرین نمی کنند و برای تمرین با تیم های خود به ورزشگاه درفشی فر رفتند.


تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: