برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حق با استقلال است؟!/ اصرار باشگاه استقلال برای لغو بازی با استیل‌آذین

باشگاه استقلال با جدیت فراوان در پی لغو بازی با استیل‌آذین است.
امروز باشگاه استقلال بار دیگر اعلام کرد زمانبندی بازی با استیل‌آذین و دیدار تدارکاتی تیم ملی مقابل ارمنستان به ضرر این باشگاه است.
 
 باشگاه استقلال معتقد است طبق قوانین فیفا می‌بایست میان هر بازی حداقل 72 ساعت فاصله وجود داشته باشد، به‌خصوص اینکه باشگاهی 4 بازیکن خود را به تیم ملی کشورش داده باشد که استقلالی‌ها هم این کار را انجام داده‌اند. شاید عده‌ای تصور می‌کنند جوسازی سرپرست و سرمربی استقلال نوعی بهانه‌گیری یا ترفندی برای گرفتن امتیاز باشد اما وقتی ادعای آنها را می‌شنویم به این نتیجه می‌رسیم که چندان هم بیراه نمی‌گویند. تیمی که 4 بازیکن خود را در تیم ملی دارد نباید به فاصله کمتر از 72 ساعت 2 بازی برگزار کند.
 
این شرایط سبب می‌شود مظلومی نتواند از بازیکنان کلیدی‌اش (عمران‌زاده، مبعلی، میداودی و آشوبی) در ترکیب اصلی خود مقابل استیل‌آذین استفاده کند که خیلی دور از ذهن به نظر می‌رسد پرویز مظلومی و همکارانش حاضر بشوند به سادگی خود را از بازی دادن به ملی‌پوشان‌شان محروم کنند.
به هر حال طی روزهای گذشته آبی‌ها خیلی نسبت به این ماجرا اعتراض کردند و باید دید آیا مسوولان سازمان لیگ سرانجام تسلیم خواسته استقلال می‌شود یا خیر؟
تاریخ: 1389/5/16
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: