برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علی فتح‌الله‌زاده: با این برنامه‌ریزی جواب هواداران را چطور بدهیم

تساوی استقلال با ذوب‌آهن نتیجه‌ای بود که علی فتح‌‌الله‌زاده را به آینده تیمش امیدوار کرده است البته به گفته خودش از نتیجه راضی نیست اما نمی‌توان این اظهارنظر را حرف دل حاجی دانست.
حاجی پس از اینکه استقلال مقابل ذوب‌آهن به تساوی یک- یک رسید به اظهارنظر درباره این بازی پرداخت: «از نتیجه‌ای که مقابل ذوب‌آهن به دست آوردیم راضی نیستم اما می‌خواهم از تلاش بچه‌ها تشکر کنم چون آنها در تمام دقایق بازی در پی پیروزی بودند و می‌خواستند برنده، ورزشگاه فولادشهر را ترک کنند. اگر کمی خوش‌شانس بودیم قطعا در این بازی به برتری می‌رسیدیم. استقلال در این بازی مستحق پیروزی بود. به طور کلی تیم ما به آن نتیجه‌ای که ایده‌آلش بود نرسید و نتوانست با پیروزی اصفهان را ترک کند.» کشمکش میان استقلال و تیم ملی به نقطه اوج رسیده است. قبل از بازی هم آبی‌ها به برنامه اردویی تیم ملی اعتراض می‌کردند. دامنه این اعتراض‌ها به پس از بازی هم کشیده شد و علی فتح‌الله‌زاده، سرپرست موقت باشگاه استقلال بار دیگر نسبت به این برنامه‌ریزی ابراز ناراحتی کرد:
 
«هواداران استقلال از تیم محبوب‌شان برد می‌خواهند اما برنامه‌ریزی سازمان لیگ مانعی جدی سر راه ما است. آنها نمی‌خواهند تیم محبوب‌شان در این بازی شکست بخورد برای همین ما باید پاسخگویشان باشیم. برنامه‌ای که مقابل ما قرار گرفته جالب نیست و ما را در نتیجه‌گیری دچار مشکل می‌کند. ما دو راه بیشتر نداریم. یا نباید به تیم ملی بازیکن بدهیم یا اینکه مقابل استیل‌آذین بازی نکنیم و بازیکنان را به تیم ملی بدهیم. امیدوارم سازمان لیگ هم به این مسائل توجه کند.» فتح‌الله‌زاده در پایان حرف‌هایش به بازی با استیل‌آذین اشاره کرد: «این بازی هم مثل همه بازی‌‌ها است. هر چه زودتر هماهنگ می‌شویم و برای پیروزی مقابل استیل‌آذین به میدان می‌رویم. به اعتقاد من غیر از دربی همه بازی‌ها معمولی است.»
تاریخ: 1389/5/16
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: