برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مایلی کهن:علي دايي با من دست نداد!/پرسپوليس از بحرين بدتر بود

محمد مایلی کهن سرمربی تیم سایپا مثل همیشه بعد از بازی در کنفرانس خبری حرفهای جالبی زد و پرسپولیس را متهم به وقت کشی در بازی کرد!محمد مايلي‌كهن سرمربي سايپا اصولا با مخالف‌خواني‌ها و تندي‌هايش در ليگ به خاطر مي‌آيد.
 او كه پيش از مسابقه جنگ رواني را با علي دايي سرمربي پرسپوليس آغاز كرده بود و گفته بود كه دايي براي حضور در تيم ملي بايد به فدارسيون فوتبال پول مي‌داده بعد از اتمام بازي در شرايطي كه انتظار مي‌رفت روبوسي ابتداي بازي او با علي دايي مانع از حرف‌هاي تندش بشود با يادآوري اين نكته كه كسي روي نيمكت پرسپوليس نبود كه به او دست بدهد به اين مسأله اعتراض كرد.

وقتي جواد خياباني از مايلي‌كهن پرسيد كه آيا منظور او علي دايي است، او جواب داد نمي‌دانم بالاخره هر كي؟
 تيم سايپا در مسابقه امروز نمايش خوبي نداشت و مقابل پرسپوليس شكست خورد اين در حالي بود كه سايپا به سرعت و برش كريم انصاري‌فرد براي زدن گل دوم احتياج داشت او كريم را بيرون كشيد و عباس محمدرضايي را جانشين وي كرد كه اين بازيكن هرگز نتوانست خطري براي پرسپوليس ايجاد كند اما مايلي‌كهن در مورد كريم انصاري‌فرد گفت:«او خوب بازي نكرد و من مي‌خواستم دقيقه 30 عوضش كنم البته او كمي كه گذشت بهتر بازي كرد.»

سرمربي سايپا با اشاره به مسابقات جام جهاني 2010 گفت: در آن مسابقات شاهد چند بازي جوانمردانه بوديم اما براي ما همه چيز وارونه شده است. در ديدار نهايي هلند و اسپانيا آيا شما ديديد كه زماني كه يك تيم از حريف خود پيش است بازيكني خود را به زمين بيندازد و وقت تلف كند. من به بازيكنان خودم هم مي‌گويم كه هيچ گاه اين كار را نكنيد زيرا تيم ما را 10 نفره مي‌كنيد و تيم حريف 12 نفره مي‌شود. با اين شرايط ما از بحرين ايراد مي‌گيريم. اين مشكل فوتبال ما است.
او با اشاره به پرسپوليس ادامه داد: ما از بحرين انتقاد مي كنيم اما خودمان از آنها بدتريم!
سرمربي اسبق تيم ملي با انتقاد از صحبت‌هاي مجتبي شريفي رئيس كميته انضباطي گفت: ايشان مي‌گويد فوتبال ناپاك است. چه كسي گفته فوتبال ناپاك است؟ آدم‌ها فوتبال را ناپاك مي‌كنند. در همين يك سال و نيم كه به سايپا آمده‌ام شش هفت ميليارد تومان هزينه‌ها را كاهش داده‌ام. اكنون من بايد بروم؟ برد و باخت در فوتبال وجود دارد و سوت پايان يك مسابقه معنايش سوت آغاز مسابقه ديگر است و من اكنون بايد به فكر ديدار با ذوب‌آهن باشم و پرسپوليس نيز به حريف ديگرش فكر كند.
تاریخ: 1389/5/16
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: