برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ياد شهيد صارمي در مسابقات واليبال مردان آسيا گرامي داشته شد

ورزش. واليبال. كاپ آسيا
اروميه - خبرنگاران و دست اندركاران ورزش واليبال كه در دومين دوره مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا شركت كرده اند، ياد و خاطره شهيد زنده ياد محمود صارمي را گرامي داشتند.

به گزارش روز شنبه ايرنا، در آخرين روز مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا و همزمان با روز ملي خبرنگار ياد و خاطره شهيد صارمي كه با شهادت خود در مزار شريف افغانستان يك بار ديگر بر اهميت قلم تاكيد كرد، گرامي داشته شد.

علي ملا احمدي مدير كل تربيت بدني استان آذربايجان غربي در اين مراسم با اشاره به اهميت شغل خبرنگاري گفت: خبرنگاري شغل بسيار ارزشمند و حساسي است كه بيانگر مطالبات مردم از مسئولين وهميچنين انتظارات متقابل مسئولين از مردم است.

وي خاطر نشان كرد: من با استرس اين شغل به خوبي آشنايي دارم و كار خبرنگاران را مانند چراغي براي راهنمايي مسئولين مي‌دانم زيرا آنان نقاط ضعف و قوت را شناسائي و آنان گوشزد مي‌كنند، بنابراين بايد با مشكلات زيادي رو به رو شوند.

ملا احمدي در پايان با اشاره به دومين دوره مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا گفت: بيش از هفتاد خبرنگار و عكاس اين مسابقات را پوشش مي‌دهند كه آماري بسيار بالا است.

وي تاكيد كرد: اين آمار نشانگر اهميت اين مسابقات براي آسيا و ايران به ويژه استان آذربايجان غربي است.

دومين دوره مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا از دهم مردادماه در اروميه آغاز و امشب با بازي دو تيم ايران و چين براي كسب عنوان قهرماني به پايان مي‌رسد.

قرار است علي سعيدلو معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني از نزديك شاهد اين بازي باشد.

تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: