برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مورينيو: مي‌خواهم نامم در تاريخ رئال مادريد ثبت شود

ورزش. خارجي. فوتبال
تهران - خوزه مورينيو مربي پر حاشيه و پرتغالي فوتبال تصميم گرفته است اين بار نام خود را در تاريخ باشگاه فوتبال رئال مادريد اسپانيا ثبت كند.

به گزارش ايرنا و به نقل از خبرگزاري فرانسه، اين مربي كه پيش از اين دوران بسيار موفقي را در تيم‌هاي پورتو، چلسي و اينترميلان سپري كرده و در اين مدت به دو عنوان قهرماني در ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا رسيده است، اكنون مي‌خواهد هت تريك خود را در تيم كهكشاني‌ها كامل كند.

وي در يك كنفرانس خبري گفت: رئال مادريد توقعات بسياري را ايجاد كرده است مورينيو در مورد فشار وارد بر بازيكنان هم تاكيد كرد: يك بازيكن بايد در دقيقه آخر خسته شود نه در ابتداي بازي. به همين دليل يكي از جلسات تمريني را لغو كرده‌ايم تا بازيكنان فرصت بيشتري براي استراحت داشته باشند.

اين مربي در ادامه به دو فوق ستاره اين تيم يعني كاكا كه نيمه نخست فصل را به دليل مصدوميت از دست خواهد داد و كريستيانو رونالدو اشاره كرد كه بعد از انتقال به رئال مادريد به عنوان گرانترين بازيكن جهان عملكرد خوبي از خود به نمايش گذاشته است.

سرمربي جديد رئال مادريد اظهار داشت: عمل جراحي كاكا با موفقيت انجام شده است و هيچ سوال ديگري در مورد وضعيت كنوني او وجود ندارد. به عنوان مربي تيم نمي‌توانم براي افسوس خوردن به حال بازيكنان وقت تلف كنم. من بازيكنان ديگري هم دارم. فلسفه من اين اجازه را نمي‌دهد كه ترديد يا ناراحتي به خود راه بدهم. من هيچ ترديدي در مورد توانايي كادر پزشكي تيم ندارم و تا وقتي كاكا نمي‌تواند بازي كند، در مورد او صحبت نخواهم كرد.

اما رونالدو مشغول تمرين است و فكر مي‌كنم از روش‌هاي من خوشش مي‌آيد. در زمين بازي كريستيانو، كريستيانو است و من مطمئنم كه فصل خوبي را در پيش خواهد داشت.

به گفته مورينيو، هر بازيكن جديدي كه قرار است قبل از پايان فصل نقل و انتقالات به سنتياگوبرنابئو برود، قطعا بايد بازيكن بزرگي باشد.

وي افزود: من هرچه بخواهم، دارم، پس اگر كسي بخواهد به من هديه‌اي بدهد، بايد يك هديه ويژه باشد. رياست باشگاه يك ماه فرصت دارد در اين‌باره فكر كند.

آقاي خاص همچنين از احتمال رفتن به آمريكا و مربيگري در تيم ملي فوتبال اين كشور در آينده خبر داد و گفت كه با گذشت زمان شايد اين اتفاق بيفتد.
تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: