برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مظلومي: استقلال روز به روز بهتر مي‌شود

ورزش. فوتبال. فوتبال
تهران - سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: وضعيت آبي پوشان تهراني روز به روز بهتر مي‌شود و بدون شك در فاصله زماني كه در طول ليگ خواهيم داشت تيم خود را هماهنگ تر روانه رقابت‌ها خواهيم كرد.

پرويز مظلومي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، تصريح كرد: قبول كنيم كه استقلال شرايط خوبي را در شروع فصل نداشت چرا كه، زمان بسياري را در ابتداي بازي‌ها از دست داد و همين امر باعث شد نتوانيم به آن چه مي خواهيم برسيم، اما اكنون و پس از چند بازي روند تيم را مطولب ارزيابي مي كنم و مطمئن هستم در بازي‌هاي آينده با هماهنگي بهتر و بيشتري به ميدان مي رويم.

وي در خصوص بازي شاگردانش در مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته سوم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران گفت: طبيعي بود كه ديدار سختي داريم چرا كه ذوب آهن اسكلت بندي تيم خود را حفظ كرده و بازيكنان اين تيم همديگر را به خوبي مي‌شناسند، البته اگر كمي دقت مي‌كرديم مي‌توانستيم با دست پر به تهران باز گرديم ولي نتيجه تساوي در خارج از خانه نيز قابل قبول است.

سرمربي استقلال تهران با اشاره به بهتر شدن شرايط بدني بازيكنان تيم خود گفت: هر چه از ابتداي ليگ مي‌گذرد شرايط بازيكنان و تيم استقلال بهتر مي شود، با اين كه مستحق پيروزي بوديم اما از نتيجه تساوي هم رضايت داديم.

وي با اشاره به تمرينات استقلالي‌ها گفت: در تمريناتي كه اين روزها انجام مي‌دهيم سعي مي‌كنيم بر روي نقاط ضعف و قوت خود بيشتر كار كنيم و با شناسايي حريفان و بازي‌هايي كه در پيش رو داريم، با آرايش‌هاي مختلف تمرين و در رقابت‌هاي ليگ برتر حاضر شويم. البته استقلال امسال به دنبال حضوري قدرتمندانه در رقابت‌هاي آسيايي هم هست و قصد داريم در اين جبهه نيز موفق عمل كنيم.

مظلومي از هواداران استقلال خواست اين تيم را همچنان حمايت كنند و اجازه دهند استقلال روند صعودي خود را ادامه دهد.


تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: