برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شكل مسابقات قهرماني باشگاه‌هاي فوتسال آسيا تعيين شد

ورزش. خارجي. فوتسال
تهران - كميته فوتسال كنفدراسيون فوتبال آسيا شكل نهايي دومين دوره مسابقات قهرماني باشگاه‌هاي اين قاره را در سال ‪ ۲۰۱۱‬اعلام كرد.

به گزارش ايرنا و به نقل از سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا، بر همين اساس از آنجايي كه قرار است دومين دوره مسابقات فوتسال قهرماني باشگاه‌هاي آسيا در سال ‪ ۲۰۱۱‬در يكي از دو كشور ايران يا قطر برگزار شود، بنابراين تايلند به عنوان تيم چهارم دوره گذشته، سهميه صعود خودكار دريافت مي‌كند.

باشگاه‌هاي سه كشور ايران، قطر و ژاپن كه در دوره گذشته در اصفهان عناوين اول تا سوم را به خود اختصاص دادند به علاوه كشور ميزبان، به صورت خودكار به مسابقات ‪ ۲۰۱۱‬راه پيدا مي‌كنند.

همچنين تيم‌هاي پنجم تا هشتم نيز توانستند در اين جلسه جواز حضور مستقيم بگيرند و تنها تيم هشتم در بازي پلي آف بين دو تيم آخر يعني عراق و اندونزي انتخاب خواهد شد.

براي كم كردن مشكل تيم‌هاي حاضر، بازي دو تيم عراق و اندونزي در كشور ميزبان و قبل از شروع رقابت‌هاي قهرماني فوتسال باشگاه‌هاي آسيا در هفته سوم ماه ژوئن سال ‪ ۲۰۱۱‬برگزار مي‌شود.

در مرحله نهايي هشت تيم در قالب دو گروه چهار تيمي با هم به رقابت مي پردازند و در پايان دو تيم نخست هر گروه به مرحله نيمه نهايي راه پيدا خواهند كرد.

مراسم قرعه كشي مرحله نهايي اين رقابت‌ها در هفته اول مارس ‪ ۲۰۱۱‬برگزار مي شود.


تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: