برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هاشمیان تاکید کرد:تنها در بوندس‌لیگا یا ایران بازی می‌کنم/ با نفت تهران مذاکره کرده بودم

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه در اروپا تنها در آلمان بازی می‌کند و حتی به بوندس‌لیگای دو هم فکر نمی‌کند، گفت: اگر تیمی در ایران شرایط لازم را داشته باشد، حاضرم در آن تیم بازی کنم.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت وحید هاشمیان، عجله و شتابزدگی در تصمیمات مهاجم پیشین تیم ملی جایی ندارد. وی آرام و بی سر و صدا تصمیم می‌گیرد. به کسی حرف نمی‌زند، مگر اینکه تصمیم آخرش را گرفته باشد.

هاشمیان در مطبوعات ایران همیشه همینطور بوده است. همه وی را در خارج از زمین به‌عنوان بازیکنی آرام می‌شناسند، کسی‌که سعی می‌کند از های و هوی مطبوعات فاصله داشته باشد. هاشمیان این موضوع را در سفر به ایران به‌خوبی نشان داد. وحید در سکوت آمد و رفت؛ بی‌آنکه مطبوعات بتوانند خبری از او داشته باشند: "برای انجام کارهای شخصی به تهران آمده بودم، خیلی برای فوتبال نبود."

پیش از سفر وحید به تهران رسانه‌ها از مذاکراتش با پرسپولیس خبر داده بودند. به‌نظر می‌رسید این سفر وی پایانی بر مذاکرات باشد و معامله را سرانجام جوش دهد، ولی حرف‌های دایی همه چیز را به نقطه صفر بازگرداند. وحید در این خصوص ‌می‌گوید: "درباره چیزی که تمام شده نباید حرف زد."

مهاجم پیشین تیم ملی ایران تاکید کرد: "سفری به تهران داشتم و چند هفته‌ای استراحت کردم و کارهای شخصی‌ام را انجام دادم. این روزها دنبال تسویه حساب نهایی‌ام از باشگاه بوخوم هستم. قرار است با مدیربرنامه‌هایم نشستی داشته و در مورد آینده حرف بزنیم."

وی ادامه داد:" الان انتخاب تیم برایم سخت‌تر شده، چون در آلمان فقط دوست دارم در بوندس‌لیگای یک بازی کنم و شرایطم نیز به‌گونه‌ای است که در ایران تنها می‌توانم با تیم‌های تهرانی قرارداد ببندم."

هاشمیان در مورد پاسخ به این سوال که پس به استرالیا یا اتریش نمی‌روید؟ تصریح کرد:" در اروپا فقط دوست دارم در آلمان بازی کنم، حتی به بوندس‌لیگای دو هم فکر نمی‌کنم. در حال حاضر پیشنهاداتی از این لیگ هست و صبحت‌های کوچکی در این زمینه صورت گرفته است. ولی من بارها فقط حاضرم در بوندس‌لیگا یک بازی کنم."

 وی در مورد مذاکراتش با تیم‌های ایرانی تاکید کرد: " قبلا هم گفته بودم اگر تیمی در ایران شرایط لازم را داشته باشد، حاضرم در آنجا بازی کنم. مهم‌ترین شرط من این است که در تهران حضور داشته باشد و از نظر مالی بتواند نیازم را برآورده کند. فعلا این شرایط خیلی مهیا نیست و باید ببینم در آینده چه پیش می آید."

مهاجم پیشین تیم فوتبال ایران با بیان اینکه با نفت تهران مذاکراتی داشته و فعلا به توافق نهایی نرسیده‌ایم، خاطرنشان کرد: "به احتمال زیاد دوباره مذاکرات خود را ادامه می‌دهیم. شاید به توافق رسیدیم و من به این تیم رفتم. البته همه چیز بستگی به این دارد که چه شرایطی پیش می‌آید. من عجله‌ای برای بازی کردن ندارم و حاضر نیستم به هر قیمتی به یک تیم بروم."

"پیش از سفر به تهران همه از حضور تو در پرسپولیس حرف می‌زدند. کاشانی هم تائید کرده بود با تو مذاکراتی داشته اما...." وی در خصوص این صحبت هم اظهار داشت: "هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم. صحبت کوچکی داشتیم اما خیلی زود تمام شد و رفت. الان هم دوست ندارم در این باره حرف بزنم چون برای من تمام شده است."

هاشمیان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید تا چه زمانی تیم جدیدت را انتخاب کنید؟ در پایان گفت: "نمی‌دانم، یعنی نمی‌توانم زمان دقیقی مشخص کنم ولی از نظر بدنی خودم را در سطح مطلوب نگه می‌دارم و تمریناتم را به صورت انفرادی انجام می‌دهم. در این مدت همچنان به کلاس‌های مربیگری هم می‌روم تا بتوانم دوره‌های مختلف را سپری کنم."


تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: