برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شمس در گفتگو با مهر:هیچ تیمی در لیگ فوتسال حاشیه امنیت ندارد/ دعوت از دو بازیکن جدید به تیم ملی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: با نتایجی که تیم‌های مدعی در هفته اول لیگ برتر فوتسال کسب کردند، مشخص شد هیچ تیمی در این رقابت‌ها حاشیه امنیت نخواهد داشت.

حسین شمس در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب در خصوص دیدارهای هفته نخست لیگ برتر گفت: بازیکنان ملی پوش فوتسال ایران در سه تیم فولادماهان، گیتی پسند اصفهان و شهید منصوری قرچک جمع شده‌اند و از قضا این تیم‌ها که از مدعیان اصلی قهرمانی هستند در هفته اول تن به نتیجه تساوی دادند. توقف این تیمهای مدعی نشان می دهد در لیگ برتر فوتسال هیچ تیمی حاشیه امنیت نخواهد داشت.

وی از دو تیم گسترش فولاد تبریز و علم و ادب سایپا مشهد به عنوان مدعیان جدید قهرمانی یاد کرد و گفت: این دو تیم لیگ را خیلی خوب شروع کردند. تیم علم و ادب مزد تمرینات مستمر چندماه گذشته و استفاده از نیروهای بومی خود را با شروع خوب در لیگ برتر گرفت. تیم گسترش فولاد هم با سرمایه گذاری خوبی که انجام داده می تواند از تیم‌های مدعی این فصل لیگ برتر فوتسال باشد.

"فکر می کنید در فصل پیش رو رقابت اصلی برای قهرمانی بین کدام تیم‌ها باشد؟"، شمس در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر، گفت: الان خیلی زود است که در این مورد بخواهیم صحبت کنیم. باید حداقل چهار هفته بگذرد، تمامی مدعیان به میدان بروند، آن وقت می شود در مورد شرایط تیم‌ها و شانس آنها برای قهرمانی حرف زد.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان که برای تماشای دیدار راه ساری - کیش ایر قم به ساری رفته بود، ارزیابی خود از این بازی را چنین مطرح کرد: با توجه به شرایط خاصی سالن شهر ساری دو تیم نتوانستند نمایشی در حد توان خود داشته باشند. متاسفانه سالن ساری کوچک است و دو تیم به جای انجام بازی تاکتیکی، شوتزنی را در دستور کار قرار داده بودند.

شمس در ادامه با بیان اینکه از بین چهره‌های شاخص لیگ برتر بطور حتم بازیکنانی جدید به اردو دعوت خواهند شد، گفت: من که برای تماشای بازی راه ساری - کیش ایر به ساری رفته بودم، علی صانعی هم دو دیدار گیتی پسند اصفهان - شهید منصوری قرچک و فولادماهان - فیروز صفه اصفهان را از نزدیک تماشا کرد.

وی در خاتمه اظهار داشت: در هفته اول دو بازیکن به نام‌های مهرداد جابری از تیم فیروز صفه و محمود لطفی از تیم راه ساری نظر ما را جلب کرده‌اند که در صورت تداوم به اردوهای آینده دعوت خواهند شد.


تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: