برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رقابتهاي كشتي جام زيلكوفسكي يزداني به دليل مصدوميت از راهيابي به ديدار فينال بازماند

ورزش. كشتي. زيلكوفسكي
تهران - آزادكار وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم تيم منتخب كشورمان در رقابتهاي جام زيلكوفسكي لهستان به دليل مصدوميت از ناحيه پا نتوانست پيكارهاي خود را ادامه داد.

به گزارش روز شنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، رضا يزداني كه امروز در دو دور كشتي گيراني از فرانسه ولتوني را شكست داده بود، در ديدار نيمه نهايي و در ثانيه‌هاي ابتدايي در يك فعل وانفعال دچار مصدوميت شد و به كشتي خود مقابل شابانباي از قزاقستان ادامه نداد. در صورتي كه وي مي‌توانست با كسب پيروزي بر اين حريف نه چندان قدرتمنت خود به ديدار فينال راه يابد.

بنابه اعلام محسن كاوه مربي تيم ملي، يزداني به بيمارستان منتقل شده تا با انجام آزمايش ام اراي از پاي چپ نوع و ميزان دقيق آسيب ديدگي وي مشخص شود.

براين اساس در ديگر ديدار نيمه نهايي اين وزن تيموراز تگي يف نايب قهرمان المپيك ‪ ۲۰۰۸‬از قزاقستان با نتايج ‪ ۳‬بر صفر و ‪ ۳‬بر دو ، حاجي
مرادگاتسالوف از روسيه را در يك كشتي حساس شكست داد و به ديدار فينال راه يافت.

به گزارش ايرنا ، رقابت شديد طرفين در اين رقابت به خصوص در دقايق پاياني تا مرحله درگيري پيش رفت كه با وساطت مربيان همه چيز به خير وخوشي پايان يافت.

همچنين ديدار فينال وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم را ميخائيل زاخاروف از قرقيزستان و اسكوبدو از آمريكا برگزار مي‌كنند. زاخاروف در مرحله نيمه نهايي ميخائيل ايوانف روس را شكست داد.


تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: