برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کشتی جام زیلکوفسکی-لهستانحسین خانی فینالسیت شد / یزدانی مصدوم شد

در پایان مرحله مقدماتی روز نخست رقابتهای جام زیلکوفسکی که از صبح امروز شنبه در شهر اسپالا لهستان آغاز شده حسین خانی فینالیست شد و یزدانی به دلیل مصدومیت به کشتی خود ادامه نداد.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان مرحله مقدماتی وزن 66 کیلوگرم رقابتهای کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان که از صبح امروز شنبه در شهر اسپالای لهستان آغازشده است مصطفی حسین خانی کشتی گیرجوان کشورمان با سه پیروزی به دیدار فینال راه یافت. حسین خانی که دردورهای اول ودوم کشتی گیرانی از لهستان و ازبکستان را شکست داده بود در کشتی سوم خود نیز در سه تایم و با نتایج یک بر صفر کیلینج، یک بریک و 2 بریک کیلینچ تانتاروف از قزاقستان را شکست داد تا عصر امروز برای کسب مدال طلا به مصاف اینو کنتف از قرقیزستان برود. 

براین اساس رضا یزدانی کشتی گیر آزادکار وزن 96 کیلوگرم که امروز در دو دور کشتی گیرانی از  فرانسه ولتونی را شکست داده بود در دیدار نیمه نهایی ودر ثانیه های اولیه کشتی  در یک فعل وانفعال به کشتی خود مقابل شابانبای از قزاقستان بدلیل مصدومیت ادامه نداد.

بنا به اعلام محسن کاوه مربی تیم ملی یزدانی به بیمارستان منتقل شده تا از پای چپ وی ام آرآی گرفته شود تا پس از آن وضعیت وی مشخص شود.

براین اساس در دیگر دیدار نیمه نهایی این وزن تیموراز تگی یف نایب قهرمان المپیک پکن از قزاقستان در با نتایج 3 بر صفر و 3 بر دو ، حاجی مرادگاتسالوف از روسیه را در یک کشتی حساس شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. این کشتی که کرکری عجیبی در آن موج می زد نزدیک بود در دقایق پایانی به درگیری کشیده شود که با وساطت مربیان همه چیز به خیر وخوشی پایان یافت.

 همچنین دیدار فینال وزن 55 کیلوگرم را میخائیل زاخاروف از قرقیزستان و اسکوبدو از آمریکا برگزار می کنند. زاخاروف در مرحله نیمه نهایی میخائیل ایوانف روس را شکست داد.

رقابتهای چهار وزن دوم فردا یکشنبه در شهر اسپالا برگزار می شود و اسماعیل پور، قاسمی و لشگری در اوزان 60، 74 و 96 کیلوگرم به مصاف رقبای خود می روند.


تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: