برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازي هاي آسيايي گوانگجو راحله آسماني مدال نقره گرفت

جام جم آنلاين: عضو تيم ملي تکواندو بانوان ايران با شکست در ديدار فينال برابر حريف کره اي به مدال نقره شانزدهمين دوره بازي هاي آسيايي دست پيدا کرد.

به گزارش مهر ، راحله آسماني تکواندوکار وزن پنجم تيم ملي بانوان ايران ظهر امروز به وقت تهران در فينال اين وزن به مصاف «يون سيل» از کره جنوبي رفت و با شکست برابر اين کره اي به مدال نقره دست يافت. در اين مبارزه نماينده تکواندو کشورمان با نتيجه 14 بر 2 نتيجه را به حريف واگذار کرد.

راحله آسماني در گروهي به ديدار فينال راه يافت که 12 تکواندوکار حضور داشتند و آسماني توانست براي نخستين بار به فينال اين مسابقات راه پيدا کند اما نتوانست به مدال طلا دست پيدا کند.

دومين طلاي بانوان هم از دست رفت

بانوي تکواندوکار کشورمان در وزن 67- کيلوگرم با شکست برابر حريف چيني به مدال نقره بازيهاي آسيايي دست پيدا کرد.

 ديدار فينال وزن 67- کيلوگرم رقابتهاي تکواندو بانوان در شانزدهمين دوره بازي هاي آسيايي بعدازظهر امروز به وقت تهران بين پريسا فرشيدي از ايران و «يون في» از چين برگزار شد که نماينده کشورمان با نتيجه 4 بر 2 مبارزه را واگذار کرد و به مدال نقره دست يافت.

پريسا فرشيدي تکواندوکار وزن 67- کيلوگرم کشورمان که مدال برنز خود را مسجل کرده بود با برتري برابر «آيت موخامبتووا» نماينده قزاقستان راهي مسابقه فينال شد. فرشيدي در جدول بازي ها بدون انجام مبارزه راهي مرحله نيمه نهايي شد و مدال برنز خود را قطعي کرده بود.

تاریخ: 1389/8/30
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: