برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دروازه‌بان پرسپوليس به بيمارستان منتقل شد

رحمان احمدي در جريان تمرين روز پنجشنبه سرخ پوشان از ناحيه ابرو دچار شکافتگي شد و براي درمان به بيمارستان منتقل شد.

تمرين روز پنجشنبه سرخ پوشان از ساعت 10:15 در زمين چمن مجموعه شهيد کشوري آغاز شد که در جريان يکي از آيتم‌هاي تمريني، ابروي سنگربان پرسپوليس شکافته شد تا وي مجبور شود براي بخيه زدن آن راهي بيمارستان شود.

محمد پروين، شيث رضايي، حميدرضا علي عسگر، غلامرضا رضايي و بنيامين محمودي غايبان تمرين امروز بودند. هادي نوروزي که در تمرين روز چهارشنبه غايب بود، در اين جلسه تمريني حاضر شده بود. مهدي الهايي، مسعود داستاني و علي ابراهيمي که به محل تمرين آمده بودند با اجازه علي دايي و به خاطر بازي تيم ب در زمين شرکت واحد تمرين را ترک کردند.

"سکو برت" مدافع جديد پرسپوليس که دچار مصدوميت شده است در تمرين حاضر بود وي پس از گفت و گو با دکترزرينه براي فيزيوتراپي به کلينيک باشگاه پرسپوليس رفت. تمرين از ساعت 10:50 با صحبت‌هاي علي دايي براي بازيکنان آغاز شد. در هنگام گرم کردن بازيکنان، اعضاي کادر فني به صورت سرپايي جلسه‌اي را برگزار کردند.

سپهر حيدري در حين تمرين دچار مصدوميت شد و در ادامه تمرين در کنار دکتر زرينه به مداواي خود پرداخت. مهاجمان و هافبک‌هاي نفوذي تمرين‌هاي اختصاصي را زير نظر علي دايي انجام دادند. همزمان مدافعان و هافبک‌هاي دفاعي نيز تمرين‌هاي خاص خود را با طراحي حسين عبدي به انجام رساندند. ساعت 12:25 تمرين با سرد کردن بدن‌ها به پايان رسيد.

تاریخ: 1389/8/30
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: