برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از گوانگجو/آذرمهر: پیش بینی کسب مدال طلا از بانوان را داشتیم

سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان ایران از کسب 5 مدال نقره و برنز این تیم در بازی های آسیایی گوانگجو ابراز رضایت کرد و گفت انتظار کسب مدال طلا را هم داشته اند.

مریم آذرمهر در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو گفت: نتایج تیم تکواندوی کشورمان در بخش زنان رضایت بخش و قانع کننده بود البته ما تنها در 7 وزن راهی این رقابت ها شدیم اما توانستیم مدال های باارزشی را از آن کشورمان کنیم.

وی افزود: ما منتظر کسب مدال طلا بودیم و به همین امید هم راهی بازی های آسیایی شده بودیم که درنهایت دو مدال نقره و سه برنز گرفتیم. البته این به منزله نارضایی از نتایج تکواندوکارانمان نیست و ما از همین نتایج هم راضی هستیم.

وی ادامه داد: فردا تیم تکواندوی ایران تنها یک نماینده و آن هم در بخش بانوان دارد. سهیلا سیاحی آخرین تکواندوکار ایران است که فردا مبارزه خود را برگزار خواهد کرد.

آذرمهر تصریح کرد: امیدواریم این تکواندوکار شایسته ایران بتواند در این مسابقات خوب ظاهر شود و انتظار ما را برای مدال طلا برآورده کند. البته این منزله توقع ما برای کسب نشان طلا از این ورزشکار نیست اما اگر این مدال را به دست بیاوریم اتفاق بزرگی در تکواندوی ایران خواهد افتاد.

شانزدهمین دوره بازی های آسیایی از 21 آبان تا 6 آذرماه در گوانگجو چین برگزار می شود.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: