برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از گوانگجو/انوشیروانی: ناشکر نیستم اما دوست داشتم مدال بهتری بگیرم

دارنده نشان برنز سنگین وزن بازیهای آسیایی گوانگجو گفت: از کسب مدالم ناشکر نیستم اما دوست داشتم تنها یک پله از هم وطنم پائین تر بوده و مدال بهتری بگیرم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، سجاد انوشیروانی بعد از کسب نشان برنز بازیهای آسیایی گوانگجو گفت: من از کسب این نشان ناشکری نمی کنم به هر حال توانسته ام مدال برنز این رقابتها را برای ایران بدست بیاورم. اما ای کاش می توانستم تنها یک پله پائین تر از هم وطنم قرار گرفته و مدال بهتری را برای ایران کسب کنم.

وی افزود: رقابتهای وزنه برداری بازیهای آسیایی سطح خوبی داشت و رقابت ها خوبی را پشت سرگذاشتم. من تجربه خوبی را از این مسابقات کسب کردم.

وزنه بردار سنگین وزن ایران خاطرنشان کرد: امیدوارم با تجربه خوبی که از این بازیها بدست آوردم بتوانم حضور پررنگ وپر قدرتی را در اردوهای تیم ملی و رقابت های آینده این تیم داشته باشم.

وی در این خصوص که آیا تو شانس کسب مدال نقره را هم داشتی؟، گفت: من تمام تلاش خودم را برای این کار انجام دادم اما اتفاقات درون مسابقه نگذاشت به هدفم برسم. تمام حریفان من هم در آسیا آمده بودند که مدال بگیرند. آنها نیامده بودند که بگذارند دیگران به راحتی مدال بگیرند همان طور که من هم برای این مسئله وارد بازیها شده بودم.

انوشیروانی تصریح کرد: به هرحال آنها همه خوب بودند و از میان آنها حریف کره ای ام از همه بهتر بود.

شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی از 21 آبان تا 6 آذرماه در گوانگجو چین برگزار می شود.


تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: