برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

غلامحسین پیروانی:برابر ژاپن حق اشتباه کردن نداریم/ از عملکرد همه ملی‌پوشان راضی هستم

سرمربی تیم فوتبال امید گفت: تیم ما روز به روز بهتر می شود و امیدوارم بتوانیم با لطف خدا ژاپن را هم شکست دهیم و به فینال برسیم.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین پیروانی پس از پیروزی یک بر صفر عصر امروز جمعه تیمش برابر عمان و راهیابی به جمع چهار تیم برتر بازیهای آسیایی گفت: سه بازی مرحله مقدماتی برای ما حکم بای تدارکاتی را داشت و خوشحالم که روز به روز بهتر می شویم.

وی خاطرنشان کرد: ما در بازیهای آسیایی گروه خوبی داشتیم و توانستیم با ارائه سه بازی نسبتا خوب به مرحله بعد صعود کنیم. از خدا می خواهم که به ما کمک کند تا برای کسب مدال طلا تا فینال برویم و به این هدف مهم دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال امید در مورد دیدار روز سه شنبه برابر ژاپن نیز خاطرنشان کرد: می دانیم که ژاپن تیمی خوبی است و ما نباید برابر این تیم خصوصا در خط دفاعی مرتکب اشتباه شویم. ما در خط دفاعی اشتباهاتی داریم که باید برطرفشان کنیم.

پیروانی در مورد ارزیابی اش از عملکرد بازیکنان تیم فوتبال امید در این دیدار گفت: همه بازیکنان دستوراتم را به خوبی انجام دادند و از عملکرد همه انها راضی هستم. انصاریفرد زحمت زیادی کشید و علی عسگر و رضایی هم زوج هماهنگی را تشکیل داده اند.

غلامحسین پیروانی در پایان ابراز امیدواری کرد تیمش بتواند با کمک و لطف خدا ژاپن را هم در مرحله نیمه نهایی شکست دهد و راهی دیدار فینال بازیهای آسیایی شود. 
تاریخ: 1389/9/1
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: