برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قضاوت بانوي محجبه ايراني در رقابتهاي فوتبال دختران زير ‪۱۶‬سال آسيا

ورزش. فوتبال. محجبه
تهران - بانوي محجبه ايراني مرحله مقدوماتي رقابت‌هاي فوتبال دختران زير ‪ ۱۶‬سال آسيا را قضاوت مي‌كند.

به گزارش ايرنا، كنفدراسيون فوتبال آسيا با ارسال نامه‌اي به فدراسيون فوتبال كشورمان، اسامي داوران قضاوت‌كننده در مرحله مقدماتي رقابتهاي فوتبال دختران زير ‪ ۱۶‬سال آسيا در سال ‪ ۲۰۱۱‬را اعلام كرد.

در اين فهرست نام سلطنت نوروزي از ايران به عنوان داور به چشم مي‌خورد.

اين بانوي ايراني بايد اين رقابت‌ها كه از ‪ ۲۳‬مهر تا ‪ ۲‬آبان ‪ ۸۹‬در شهر مانيل فيليپين برگزار مي‌شود، را قضاوت كند.

نكته قابل توجه اين است كه در فهرست اوليه ايران به غير از سلطنت نوروزي نام شيوا ياري نيز به چشم مي‌خورد اما در خبري كه بر روي سايت فدراسيون فوتبال رفت تنها نام سلطنت نوروزي ديده مي‌شود.

فاطمه فهيمي مسئول كميته داوري بانوان ايران با اظهار بي‌اطلاعي از اين خبر گفت: تا جايي كه من خبر دارم، اسم هر دو داور زن ايراني در فهرست بود و اگر قرار بود تغييري در اين فهرست باشد من هم بايد مطلع مي‌شدم كه تا اين لحظه نشدم.

وي افزود : براي روشن شدن موضوع بايد تا فردا صبر كنم تا مسعود عنايت از سفر بازگشته تا در اين خصوص با وي صحبت كرده و از جريان مطلع شوم.

در اين فهرست اميلي لائو از هنگ كونگ به عنوان ناظر، ام يون جو از كره جنوبي به عنوان ناظر داوري، ساتو نامي از ژاپن، ريتا بينتي گاني از مالزي ، ماريا پيداده ربلو از هند و سلطنت نوروزي از ايران به عنوان داور براي قضاوت انتخاب شده اند.

همچنين چونگ تام از هند ، دا تين تين نيو از ميانمار ، داكا ژ از ميانمار ، ليو هسيو مي‌از چين تايپه ، كوتسيلو ايرينا از ازبكستان كمك داورهايي هستند كه با نظر كنفدراسيون فوتبال آسيا براي اين رقابت‌ها در نظر گرفته شده اند.تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: