برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برتري ووشوكاران ايران در مسابقات بين‌المللي تركيه

ورزش. رزمي. ووشو. تركيه
تهران- ملي پوشان ووشوي ايران در بخش ساندا با برتري برابر حريفان خود به ديدار نهايي رقابت‌هاي بين‌المللي تركيه راه يافتند.

به گزارش روز شنبه ايرنا، مسابقات بين‌المللي ووشوي تركيه با حضور تيم هاي آذربايجان، ارمنستان، گرجستان، تركيه و ايران در شهر آرتوين در ‪ ۲‬بخش ساندا و تالو و در قسمت بانوان و آقايان در حال برگزاري است.

در نخستين روز اين مسابقات چهار سانداكار مرد ايران با برتري برابر حريفان خود به ديدار نهايي راه يافتند تا روز يكشنبه براي كسب مدال طلا به ميدان بروند.

در وزن منهاي ‪ ۶۰‬كيلوگرم، محسن محمد سيفي ‪ ۲‬بر صفر نمانيده تركيه را برد تا در ديدار نهايي با ورزشكار آذربايجاني روبرو شود.

در وزن منهاي ‪ ۶۵‬كيلوگرم، جواد آقايي ‪ ۲‬بر صفر سانداكار تركيه را مغلوب كرد تا براي كسب گردن آويز طلا با نماينده ارمنستان روبرو شود.

در وزن منهاي ‪ ۷۰‬كيلوگرم، سجاد عباسي ‪ ۲‬بر صفر ورزشكار گرجستاني را برد تا در فينال با نماينده ميزبان روبروشود.

در وزن منهاي ‪ ۷۵‬كيلوگرم، حميدرضا قلي پور ‪ ۲‬بر صفر آذربايجان را شكست داد تا در فينال با حريفي از تركيه روبرو شود.

سلمان تركي در منهاي ‪ ۵۶‬كيلوگرم و حسين اوجاقي نيز در منهاي ‪ ۸۰‬كيلوگرم فردا يكشنبه مبارزات خود را آغاز مي‌كنند.

مسابقات بخش سانداي بانوان هم از ساعاتي ديگر آغاز مي‌شود و در آن الهه منصوريان در منهاي ‪ ۵۲‬كيلوگرم، راضيه طهماسبي در منهاي ‪ ،۵۶‬خديجه آزادپور در منهاي ‪ ۶۰‬و مليحه فضلي در منهاي ‪ ۷۰‬كيلوگرم با ورزشكاران تركيه مبارزه مي‌كنند.

همچنين مسابقات بخش تالو هم امشب برگزار مي‌شود كه در آن فرشاد عربي، مهدي انامقي، احسان پيغمبري و مهدي قبادي به اجراي فرم مي‌پردازند.


تاریخ: 1389/5/16
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: