برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

درخواست مديران باشگاه‌هاي مطرح فوتبال براي تعويق بازي‌هاي ليگ برتر

ورزش. فوتبال. ليگ
تهران - مديران سه باشگاه مطرح پرسپوليس و استقلال تهران و سپاهان اصفهان با تهيه و ارسال نامه مشترك از مسوولان فدراسيون فوتبال درخواست تعويق بازي‌هاي خود در هفته چهارم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشوررا مطرح كردند.

به گزارش ايرنا و به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، حبيب كاشاني، علي فتح الله زاده و محمدرضا ساكت عصر شنبه با تهيه و ارسال اين نامه به دليل فاصله اندك مسابقات هفته چهارم ليگ برتر با ديدار تيم‌هاي ملي ايران و ارمنستان درخواست تعويق چند روزه مسابقات ليگ را ارايه كرده اند.

تيم ملي فوتبال ايران به منظور برگزاري دوستانه از ‪ ۱۷‬الي ‪ ۲۱‬مردادماه اردويي در ايروان خواهد داشت.اين در حالي است كه طبق برنامه مسابقات هفته چهارم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌ها كشور بايد روزهاي ‪ ۲۲‬و ‪ ۲۳‬همين ماه برگزار شود.

مسوولان باشگاه‌هاي سپاهان، استقلال و پرسپوليس به دليل در اختيار داشتن بيش از چهار ملي پوش درخواست كتبي خود براي تعويق زمان بازيهاي هفته چهارم را پس از امضا به فدراسيون ارايه كرده اند.


در انتهاي متن اين درخواست آمده است چنانچه با اين درخواست موافقت نشود باشگاه‌هاي استقلال، پرسپوليس و سپاهان توانايي همكاري با تيم ملي براي حضور در ارمنستان را نخواهند داشت و از مسوولان فدراسيون فوتبال و تيم ملي عذرخواهي نموده تا دردوره بعدي مسابقات تيم ملي كه ان شاء‌الله در زمان مناسب برگزار خواهد شد با حضور فعال بازيكنان در خدمت تيم ملي باشيم ‪۳۷۸۳‬تاریخ: 1389/5/16
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: